Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Naisten omituinen käytös.

Vierailija
19.03.2021 |

Olen useampaankin otteeseen törmännyt naisiin, joiden käytös ihmetyttää minua. Olen yrittänyt osoittaa kiinnostustani heitä kohtaan niin hyvin kuin vain pystyn. Kun naiset sitten ovat sanallisesti ilmaisseet yhden kerran, että he eivät ole kiinnostuneita, olen jättänyt heidät täysin rauhaan tai pysynyt ystävinä tilanteen mukaan.
Tämän jälkeen nämä naiset ovat kuitenkin katsoneet minua pitkään, kun olen jutellut muille naispuolisille ystävilleni. Kerran jopa yksi nainen katseli minua ystävänsä kanssa ja he osoittivat vielä sormellakin. En ollut koskaan edes tavannut tätä naisen ystävää, joten tilanne tuntui melko kiusalliselta.
Syynä on saattanut olla se, että he ovat kuitenkin pitäneet huomiostani, eivätkä olisi halunneet luopua ihailijastaan. Toinen vaihtoehto voisi olla se, että he alkoivatkin kiinnostua minusta esimerkiksi huomattuaan, miten hyvin otin pakit. En kuitenkaan itse pidä tätä todennäköisenä, koska naiset kyllä tietävät, mitä haluavat ja mitä eivät.
Joka tapauksessa näiden tilanteiden takia koen huonoa omaatuntoa, että olen siirtynyt tavoittelemaan uutta naista, vaikka tämän pitäisi olla paras vaihtoehto kaikkien osapuolten kannalta. Ikävää, että näin monet naiset eivät ole olleet iloisia siitä, että olen yrittänyt saada heidät ja että olen aina kunnioittanut välittömästi heidän päätöstään. En ole nimittäin vielä koskaan pyytänyt samaa naista ulos useammin kuin korkeintaan sen yhden kerran. Tai sitten olisi voinut luulla, että he olisivat olleet iloisia päästyään eroon tuosta yhdestä "vainoajasta". Pitäisikö alkaa ottaa pakit huonosti, jotta tällainen ei toistuisi? Ei sentään, mutta toivottavasti jatkossa kohtaamani naiset toimivat toisin, jos päättävät antaa pakit.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
19.03.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kuulostaa siltä että yrität kaikkia ympärilläsi olevia naisia ja se on vähän säälittävä piirre miehessä. Johtaa myös siihen että nekään eivät kiinnostu jotka muuten voisivat. Ei naiset halua olla jonossa nro 8 jolta vonkaat ystäväpiirissä. Koeta laajentaa vähän metsästysmaitasi.

Vierailija
2/2 |
19.03.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onko naisilla muutakin kuin outoa käytöstä?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi seitsemän kaksi