Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Itsekeskseinen romantikko

Vierailija
06.02.2021 |

Aloin tässä miettimään sitä, että aina kun minulla on jotain romanttisia haaveita, niin ne ovat hyvin itsekeskeisiä. Eli käytännössä vain haaveilen siitä, mitä romanttisia ja rakastavia eleitä se mahdollinen tuleva mieheni tekee minulle, enkä koskaan siitä mitä romanttista minä tekisin sille mahdolliselle miehelle.

Ja epäilen , että olenko tällainen oikeassakin elämässä, että vain odotan miehen olevan romanttinen minua kohtaan, mutta en itse kykene samaan. (Huomautettakoon kuitenkin, että en millään muotoa vaadi mitään romanttisia eleitä, mutta jos sellaisia tulee, niin en välttämättä osaa olla vastavuoroinen.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
06.02.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Anna kääkälle huomiota. Huomioi nuorekas 7-kymppiseltä näyttävä 55++ ikäinen uljas ukkosi. Katso kokonaispakettia. Älä ikää.

T. pentti 59

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kahdeksan kahdeksan