Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miksi majoneesi on niin kallista?

Vierailija
01.12.2020 |

Halppismajoneesikin maksaa Prismassa 6,35 / kg. Valmistusaineissa ei ole mitään oudon arvokasta. Laatuketsuppia saa alle puoleen hintaan tuosta.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
01.12.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

En tiedä. Miksi lohifile maksaa enemmän kuin kokonainen lohi?

Vierailija
2/3 |
01.12.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sitä voi tehdä melko helposti itse. Aika paljon vain menee hukkaan jos tekee vain yhdestä kananmunasta. Ainakin minun tehosekoittimella tehtynä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
01.12.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kalliit raaka-aineet.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi seitsemän kolme