Darcey ja stacy-show
Ei pysty katsomaan, kun Florian hokee tota "my angelia" koko ajan. Muutenkin väkisin väännettyä
Kommentit (14)
Hauska tuo Florian. Näkyy naamasta miten sitä pitkästyttää ja ärsyttää koko Stacey, mutta hokee sitä tekonöyrää ’my angelia’ lammasmainen ilme päällä, koska on päättänyt päästä avioliiton kautta Yhdysvaltoihin.
Katson ensimmäistä kertaa ja saattaa jäädä viimeiseksi. Uuvuttavaa katsottavaa, myötähäpeä on järjetön.
Onhan toi Florian komea, mutta puheesta ei saa mitään selvää
Luulin että tuo Florian vai mikä se Staceyn mies onkaan olisi ihan ok mutta sehän on jotenkin raivohullu. Ihme raivareita pikkuasioista.
Minä en erota noita siskoksia, en tiedä koskaan kumpi siinä itkua tihrustaa. :D
Vierailija kirjoitti:
Minä en erota noita siskoksia, en tiedä koskaan kumpi siinä itkua tihrustaa. :D
Muokattu yhä enemmän samannäköisiksi ja käyttävät samoja vaatteitakin. Ja jommallakummalla aina draama meneillään.
Oletteko koskaan kuullut näiden kahden puhuvan mistään muusta kuin ulkonäöstä tai parisuhteesta/rakastamisesta/pettämisestä?
Miettikää Darceyn lapsia. Lapsiparat.
Darcey jaksaa kerätä jännämiehiä. Eikö oppinut terapiassa mitään.
Vierailija kirjoitti:
Miettikää Darceyn lapsia. Lapsiparat.
Darcyn tytöt on tosi suloisia ja kuuntelevat kauniisti pappansa sanoja. Toivottavasti heillä säilyy järki eivätkä leikkele itteään kuten äitinsä ja tämän sisko.
eikö kukaan muu tätä katsonut?