Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mesolangat????

Vierailija
20.10.2020 |

Saako ne ikinä pois naamastaan?

Kun ne siellä tukee sitä sun tätä, niin eikö ne samalla löyhistytä naaman omia lihaksia (kun niitä ei niinko tavallaan "tarvita"?

Jotenkin nuo langoitetut naiset (sofia, martina, roosa...) ei vaan näytä oikein luonnollisilta näteiltä. Enkä ajattele, että tarttee aina olla "nätti" ollakseen kaunis isolla koolla.

Me vanhetaan kaikki. Miksei se vaan vois tapahtua ihan ok, ilman pellenaamaa? Niin kuin vaikka Susanna Haavistolla, Eija Ahvolla, Seela Sellalla... silmäpussit on ok, leukapussit ok, asioi tapahtuu, mutta energia, silmän pilke, hymy, ilme, se vaan on tai ei ole.

Ja jos sitä ei ole, niin mitä välii ikinä?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
20.10.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ottamatta kantaa mesolankoihin, niin Seela Sellalle on kyllä ihan selvästi tehty kosmeettisia toimenpiteitä. Oikein tyylikäästi on kyllä tehty.

Vierailija
2/3 |
20.10.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Näinhän se normaalijärkisillä ihmisillä on, että luonnollisuus ja vanhuus hyväksytään :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
20.10.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei pahalla, mutta mä säälin näitä mesolankalaisia, huulitäytteisiä yms...