Mies sanoi että huolii minut aveciksi kaverinsa häihin, jos otan septumin pois häiden ajaksi,suostuisitko?
Tämä aviopari ja suku ovat uskovaisia (v-l) haluaisin juhliin mittään halua ottaa koruani pois.
Kommentit (25)
No siinäpä sinulle mehevä tilanne tarkastella arvomaailmaasi.
Vierailija kirjoitti:
MIKÄ ON SEPTUM??
Se on sellainen pimppilävistys..
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
MIKÄ ON SEPTUM??
Se on sellainen pimppilävistys..
Miten reiän voi lävistää?
Oliko tämä se sonnin nenärengas vai joku muu nenälävistys?
Vierailija kirjoitti:
MIKÄ ON SEPTUM??
Sellainen sonninrengastyyppinen sierainlävistys. Ottaisin pois.
Vierailija kirjoitti:
MIKÄ ON SEPTUM??
Väliseinä?
Ota pois vaan. Ehdit kyllä myöhemmin näyttää mikä olet naisiasi/miehiäsi. Häissä hääpari on ykkösiä, joten ei kannata herättää huomiota siellä. Sitä en ymmärrä, mitä tekemistä uskovaisuudella on tämän kanssa? Ei läheskään kaikki uskovaiset ole ahdasmielisiä, kysehän on pelkästä lävistyksestä.
V-l juhlat ei välttämättä ole juhlat niinkuin sinä ajattelet....
En menis. Kelpaan sellaisena kuin olen tai en ollenkaan.
Jos haluat häihin, otat pois.
Jos et halua häihin, et ota pois.
Eipä se sonninrengas kenelläkään hyvältä näytä
Suostuisin, jos muussa tapauksessa mies ei yritä määräillä. Toki ei kenenkään pitäisi itseään muuttaa, jotta kelpaisi, mutta mies ehkä tuntee kaverinsa suvun ja ystäväpiirin ja pelkää silmätikuksi joutumista.
Septum on juuri se voimaannuttava sonninrengas minkä ylipainoiset räväkät feministit tapaavat ottaa. Karsea.
Ei septum nyt vuonna 2020 ole mikään shokkilävistys. Keskustelisin tästä miehen kanssa vakavasti. Häpeääkö hän sinua?
Miks sun pitäis nenän väliseinä poistaa??? Kyl on pervo suku, älä mene. Äijäkin ihan väärä, jos sille sun pimppi kelpaa mutta nenän väliseinä ei.
Jätä se sika. Etsi sellainen, jolle kelpaat omana itsenäsi.
En kyllä ylipäätään lähtisi miehen kavereiden häihin ollenkaan. Täysin vieraita juntteja. Parasta pistää välit poikki heti.
Jos annat korun olla, vältyt kiusallisilta tilanteilta, joissa joku tuntematon tulisi kättelemään sinua ja sanomaan: "Jumalan terve." Koru on merkki siitä, että et ole v-l.
Jos et voi mennä miehen mukaan omana itsenäsi, älä mene.
Teette kompromissin. Otat septumin pois tapahtuman ajaksi ja mies laittaa jotain rektumiin. Helppoa.
Vierailija kirjoitti:
Teette kompromissin. Otat septumin pois tapahtuman ajaksi ja mies laittaa jotain rektumiin. Helppoa.
Mitä miehen tulisi tunkea aloittajan rektumiin?
MIKÄ ON SEPTUM??