Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Olen pullukka. Minulla on urheileva mies. Sanon muutaman ajatuksen tästä

Vierailija
14.05.2020 |

Tosiaan, olen aina ollut nätti, panostanut ulkonäkööni. Suvussamme kaikki on lyhyitä ja pulleita, nauravia naisia. Olemme huumorintajuisia ja fiksuja. Olemme kaikki naimisissa ihanien miesten kanssa.
Harrastan burleskia ja stand up on lähellä sydäntäni. Inhoan kuntosaleja ja rakastan huulipunia ja lukemista, lähinnä jännäreitä ja hömppää.
Olen huomannut että suuri osa on kääntynyt katselemaan fitness-naisia, eikä siinä mitään. Ilo ovat silmälle. Mutta, minulta ei ole loppunut vienti, ja olen naimisissa äärimmäisen sitoutuneen urheilijan kanssa. Toki maailmaan mahtuu muutakin mutta urheilu syö n. 50% ajasta. Naiset, ei se vaaka, vaan karisma, itsetunto ja oman tyylin löytäminen! N32

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
14.05.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

sitä se on elämä beta-miehen kans.

Vierailija
2/2 |
14.05.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miten.Helsingissä pääsee mukaan stan upiin ja burleskiin? Olisin kiinnostunut. Ja onko yläikärajaa? Olen nainen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla