Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

En halua olla seksikäs

Vierailija
05.05.2020 |

400 metrin matkaan erikoistunutta Alica Schmidt, 21, korpeaa, että australialaisjulkaisu Busted Coverage on valinnut hänet ”maailman seksikkäimmäksi urheilijaksi”.

– En tiedä, miksi olen saanut tuollaisen tittelin. Urheilu on selkeästi ykkössijalla, Schmidt linjaa.

https://www.instagram.com/p/B50Vftno_37/

Haluan olla vain urheilija, mutta pidän paitaa, jossa lukee honey ja työnnän lantion sivuun valokuvissa

*laittaa sormen suuhun ja ihmettelee*

Miten voi olla?

Nii, mitenhän siinä nyt noin kävi kun toinen ei edes yritä olla seksikäs :D Tällaisia kaksinaismoralisteja en ymmärrä. Ehkä hän syö purkillisen hunajaa päivässä ja siksi honey-paita. Olisi vain helpompi myöntää, että haluaa olla seksikäs urheiljia, ei se kiellettyä ole. Riittää sitten niitä sponsirahojakin kun keimailee.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
05.05.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Seksikkyys riippuu katsojasta. Vaikka omasta mielestä ei olisi seksikäs niin toisen mielestä voi olla ja sama toisin päin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kolme yksi