Kuinka huumorintajuttomia teidän miehet on?
Palstan miehet ovat huumorintajuttomia, samoin muilla foorumeilla olevat ja tosielämässä tavatut... Eikö miehillä ole huumorintajua?
Kommentit (11)
Kertokaa esimerkkejä mitä huumorintajuinen mies tekee/sanoo, siis konkreettisia esimerkkejä. "Huumoritajuton" on täysin subjektiivinen käsite joka riippuu keneltä kysytään, mikä teiden mielestä tekee huumorintajuisen, ihan esimerkkien avulla kerrottuna?
Terveisiä sinne käänteistodellisuuteen, miesvihaaja!
Beigenväriset Pentti-Kullervot, n 50 v ja "Aulis Kaakko" asenteella olevat miehet on kaikki pe*seestä. Ei sitä väy väy ehe ehe kitinää kukaan normaali ihminen jaksa kuunnella.
Vierailija kirjoitti:
Beigenväriset Pentti-Kullervot, n 50 v ja "Aulis Kaakko" asenteella olevat miehet on kaikki pe*seestä. Ei sitä väy väy ehe ehe kitinää kukaan normaali ihminen jaksa kuunnella.
Sulla on loistava kirjallinen ulosanti.
Naisten tosiaan kannattaa arvostella huumorintajusta. Jos vaikka ap katsoisit sanakirjasta mitä se huumorintaju tarkoittaa.
Meillä on töissä monia naisia, jotka naureskelevat ihan jonninjoutaville asioille. Minua naurattaa oivaltavat jutut ja tilannekomiikka. Ei mikään itsestäänselvyys: "Jari tulee aina myöhään töihin. Ehhehheeh!"
Mun miehellä on erittäin hyvä huumorintaju, se on sen parhaita puolia.
Hauska poika se on. Hauska ja ihana.