Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Dronet tekevät koirat tarpeettomiksi- mikä ilo että unia häiritsevistä haukkujista päästään vihdoinkin!

Vierailija
21.12.2019 |

Mökkinaapuri esitteli kärkyltä ostettus tonnin dronea, nähtiin riistaelukat kilometrien säteellä ja sen kameran asetuksista saa vaikka lämpökameran. Helposti riittäisi teho kantaa kivääriä mutta jo tuolla näkee riistan ja voi tuulen alta mennä ihan viereen. Hölöttävät ja haukkuvat koira-apulaiset jotka vieläpä kärttävät makupaloja palkkansa lisäksi korvautuvat droneilla. Melko varmasti sankarillinen terro.risti- koira joka jahtasi isis- pomon oli viimeisiä koiria palveluksessa. Koirille käy kuten hevoisille. Hauskoja mutta hyödyttömiä- se juna meni jo!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
21.12.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

tosiaan hyvä lentokamera on halvempi kuin koiranpentu ja kameraa ei tarvi opettaa. Itseäkin vi''tutta' hälisevät koitat ja se umpitollous

Vierailija
2/4 |
21.12.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ok. Mulla on lemmikkinä rotta. Se on tosi tarpeellinen eläin. Levitti aikanaan tehokkaasti esim. ruttoa. Miettikää nyt paljonko tällä pallolla olisi nyt ihmisiä, jos rutto ei olisi aikanaan tappanut noin kolmasosaa eurooppalaisista? Tulis uusi ruton kaltainen tauti: tappaa nopeasti ja leviää nopeasti, parannuskeino tulee jälkijunassa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
21.12.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aion edelleen käydä lenkillä koiran enkä dronen kanssa.

Vierailija
4/4 |
21.12.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

todella iljettää että voi olla niin epäsiisti kuin koiraihminen

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kuusi yksi