Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Joutuuko ihmiset outoihin suhteisiin vahingossa?

Vierailija
20.12.2019 |

Itse olen omituisessa suhteessa ukkomieheen. Suhteemme on täysin ystävyyttä mutta siihen liittyy asioita joiden paljastuminen rikkoisi liitot. Esim se että mies ei petä vaimoaan kenenkään kanssa koska hoitaa asiat kanssani. Olen myös saanut miehen pitämään työnsä ja ongelmansa kurissa.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
20.12.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hoitaa asiat sun kanssasi? Siis mitkä asiat? Pettäjiähän te olette kumpainenkin, jos seksiin tuolla viittaat, vaikka kuinka olisitte "vain kavereita".

Vierailija
2/2 |
20.12.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä outoa tuossa on? Mies pettää vaimoaan ja sinä olet kakkonen (tai 3., 4. jne.). Itse olen ollut tietääkseni 3. joskus. Miehellä oli vaimo ja kolme lasta sekä tyttöystävä, joka halusi vaimoksi. Mies oli reissutöissä ja asuin kohde paikkakunnalla. Käytiin syömässä ja juomassa sekä panemassa. Jotenkin oma osallistuminen kuvioon tuntui pieneltä, niin ei omatunto juuri vaivannut.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yksi neljä