Kiihottunut nainen tiukka vai väljä?
Lueskelin tuossa artikkelia naisten tiukkuudesta ja alkoi hieman hämmentää, kun siinä sanottiin, että nainen ei kiihottuneena ole tiukka ja kiihottuneena on siis väljä/väljempi:
https://www.menaiset.fi/artikkeli/suhteet/seksi/totuus_tiukoista_ja_loy…
kiinnostaa, että kuinka moni mies tai nainen suostuu allekirjoittamaan tällaisen väitteen? Tähän ei nyt pidä sotkea naisten tiukkuutta/väljyyttä yleisellä tasolla, vaan tarkoitus on pohtia asiaa puhtaasti naisen kiihottumisen kautta, että onko sillä mitään vaikutusta asiaan.
Kommentit (3)
Orgasmien myötä löystyy ja turpoaa lisää
Naisen värkki on hieman väljempi kiihoittuneena, kuin ei kiihottuneena, mutta silti paremman tuntuinen, koska paikat ovat turpeana ja sitä liukkaampi, mitä kiihottuneempi nainen on. Aivan selkeä ero on sillä, naidaanko ennen naiselle antamaani orgasmia vai heti sen jälkeen, jälkimmäinen on todella hyvä tuntumaltaan..
No en ole koskaan pannut yhtään ei kiihottunutta naista. Miten se edes muuten olisi mahdollista ellei raiskaisi jotain? Kertokaa olenko missannut jotain?