Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kaverini mies petti ja jätti, nyt kuulin että kaverini on ihan kiinni tuossa miehessä

Vierailija
08.06.2019 |

Mies siis teki pettämisen jälkeen selväksi, että haluaa erota. Vieläkin nainen soittelee miehelle säännöllisesti ja pitää tätä parhaana ystävänään -vaikka mies selkeästi vain velvollisuudesta ja huonosta omasta tunnostaan vastaa ja kuuntelee naisen yksinäisyyshuolet ym. Nainen myönsi, että heidän puhelunsa ovat luokkaa
-niin?
-Mulla on niin yksinäistä enkä saa nukuttua..
-joo..
-anteeks kun taas soitan
-joo
-*selittää huoliaan*
-joo

jne.

Erosta on kohta vuosi, pääseekö nainen joskus yli? Olen huolissani, että ei....

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
08.06.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tai oikeastaan, missä ajassa ihminen yleensä pääsee tuollaisesta yli? Nainen yritti pitkään, että olisivat jatkaneet suhdetta, ehkä puoli vuotta meni ennenkuin uskoi ettei mies oikeastikaan aio palata.. Pitääkö odottaa vai tukea irti pääsemisessä? Sanonko suoraan? 

Tuo puhelun kertominenkin oli oikeastaan enemmänkin ihmettelyä, miksi mies vastailee noin.. eikö nainen tosiaan ymmärrä ettei mies tahdo olla enempää kuin kaveri/hyvänpäiväntuttu, ei mikään YSTÄVÄ? Sanonko suoraan?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kolme yhdeksän