Ketä ärsyttää Lidlin mainokset?
Hiilikellari hoonattu....Hyi s**tana! Mainosten on kai tarkoitus herättää huomiota, mutta jos se on vastenmielinen, se tuskin edistää myyntiä.
Kommentit (16)
Sinua ja sitä toista Lidl-psykootikkoa.
Olen kanta-asiakas mutta en katso mitään mainoksia.
Kiukkulan Kaisaa ja peräkylän K-kauppiasta. Muita en tiedä.
Mua ei ärsytä mitkään mainokset koska osaan hallita tunteitani
Itse odotan mielenkiinnolla kuinka tarina etenee :D
Itse pidän niistä mainoksista, joissa se perhe seikkailee milloin missäkin. :)
Miten ihmiset voi tykätä niistä? Ihan kamalia, ja kuten ap sanoi, vastenmielisiä!
Viime vuonna oli se kuuma vaihtis tai joku
Miksi mies leimataan aina idiootiksi mainoksissa?
Jos nainen olisi mainoksessa typerä niin helvetillinen pöyristyminen
naista sortavasta mainoksesta alkaisi.
Musta ne on mainioita! Ihmeellistä kuinka joku on keksinyt niin mahtipontisia vivahteita. Monet muut mainokset on oikeasti ärsyttäviä, mutta näissä on huumoria.
Ja se iskä on kuuma, kun nousee merestä letti valuen!
Jokohan se poju ensi kesänä löytää typyn itselleen?
Toivottavasti jatkavat tarinaa!
Kyllä on tämän hetken huonoin mainos Lidlillä. Ihme rääkymistä ja idiootti sähköttää vielä rannalla.
Lidlin perhe on hauska, ja se poika on söpö ja hyvä näyttelijä, mutta yleisesti ottaen tämänkesäiset mainokset eivät ole niin hauskoja kuin aikaisemmat. Eniten pidän vieläkin siitä ensimmäisestä, jossa radion säätiedotus ennusti lumimyskyä. Suomen kesä!
Minua ärsyttää 99% kaikista mainoksista, joten Lindlinkin mainos osuu tuohon mukaan. Olen kuitenkin oppinut elämään asian kanssa vuosikausien intensiivisen terapian ansiosta, joten kykenen nyt lähes täysipainoiseen elämään yhteiskunnassa. :-)
Se dinosaurus ärsyttää...ääää