Haluatko nähdä itsesi/kumppanisi peilistä kun masturboit tai naitte?
Tällainen ketju on muistaakseni joskus ollut täällä, mutta en löytänyt sitä, joten aloitan uuden.
Itseäni kiihoittaa kovasti nähdä naintiamme. Myös masturboidessani katselen usein itseäni eteisen peilistä.
N35
Kommentit (14)
Peili sängyn vieressä on mahtava visuaalinen kokemus. Minulle rakastelussa on erittäin tärkeätä nähdä toinen = valot päällä aina.
Meidän lempiasento on ratsastus. On todella kiihottavaa katsella vaimon lantion liikettä päälläni. Samalla voin ihailla hänen heiluvia rintoja myös peilin kautta. Jos käännämme jalat peiliä kohden, on mukava katsella, kun kaluni uppoaa vaimoan vaalekarvaiseen pilluun. Aivan parasta on, jos hän ratsastaa väärinpäin ja itse kohottaudun ylemmäksi ja vaimo levittää lisäksi reidet auki. Silloin näkee, kun kiimalimasta kiiltävä kaluni soutaa tuossa karvaisessa pillussa ja samalla puristelen vaimon nännejä ja rintoja tai hieron hänen klitorista.
Minä en isosta peilistä, mies kyllä. Meillä on yksi vaatekaapin ovi peilistä sängyn jalkopäässä ja siitä se katselee kun minä ratsastan. Itse tykkään kyllä katsoa silloin tällöin isolla varrellisella käsipeilillä alapäähän. Katsoa, mikä kumma siellä tekee niin ihmeen hyvää minulle. Asia selviää peiliin kurkkaamalla ja kiihottaa lisää. Toki otamme kuviakin ja videoita, mutta peilihän on ns. liveseurantaa.
Peili on aina kiva. Tosin yhdessä masturboidessa katselen kumppania ilman peiliäkin.
Meillä ei ole peiliä makkarissa, mutta kerran olimme hotellissa yötä ja rakastelimme peilin edessä. Täytyy myöntää että oli todella kiihottavaa panna vaimoani takaapäin ja katsoa rakastelua peilistä. Vedin välillä kaluni ulos kokonaan ja sitten taas hitaasti sisään. Jostain syystä vaimon pillunesteestä kiiltävän kaluni näkeminen oli äärimmäisen kiihottava kokemus. Vaimon heiluvat rinnat ja rakastelun äänet sekä voimakas orgasmi tekivät tuosta rakastelukerrasta unohtumattoman.
Ei ole peiliä makkarissa mutta olisihan se kiihottavaa nähdä. Olisi kuva nähdä myös lähikuvissa itse toiminta mutta on sovittu puolison kanssa ettei kuvata mitään seksitouhuja.
M42 kirjoitti:
Ei ole peiliä makkarissa mutta olisihan se kiihottavaa nähdä. Olisi kuva nähdä myös lähikuvissa itse toiminta mutta on sovittu puolison kanssa ettei kuvata mitään seksitouhuja.
Mutta omaa seisovaa, penisrenkaan kivikovaksi ja tummanpunaiseksi turvottamaa kulliani ihailen usein peilistä, masturboiden samalla.
Usein kyll vaimo pyytää nähdä ku runkkaan..tykkää siitä kun pulppuun..teen myös videoita silleT.M44
Vaimoni haluaa seksiä aina pimeässä. Olen kuitenkin hommannut armeijan vanhan valonvahvistimen jonka asennan vasta pimeässä. Nyt näen vaimoni vihreänä hahmona ja kuvittelen naivani avaruusoliota.
Runkkaan todella usein peilin edessä. :) Totta kai se on kiihottavaa.
Kyllä katselen ja makuuhuoneessa iso peiliovi. Tykkään katsoa poukkoilevia rintoja, upeaa takapuolta ja ylipäänsä kaikkia eleitä ja ilmeitä. Jos ei muuten näe, niin sitten peilin kautta.
Hotellissa yksin aina runkkailen peilin edessä. Jos vaimon kanssa matkassa niin usein vaimo ratsailla sängyn tms laidalla mun sylissä ja tykkää katsella peilistä kun muna liukuu sisään ja ulos.
Tykkään katsoa kun miehen kalu uppoaa sisään, pelistä siis
Todellakin. Visuaalisuus on osa seksiä.