Syke sarja pilalla
30min pläjäys miinus mainoskatko on 20min. Siinä ajassa ei ehdi pääsemään sisälle niinkuin Ylen aikana kun jakso kesti 50-55min. Odotin kovasti näitä uusia jaksoja mutta ihan turhaan näköjään.Ei tarvitse loppuja jaksoja katsoa.
Kommentit (4)
Juu ap:lle tiedoksi: Nämä samat valivalivalitukset on jo nähty Ruutuplussan jaksojen jälkeen. Ei ole pakko katsoa. Itse aion tsekata 4 jakson kokonaisuuden perjantaisin tallennettuna nauhalta ilman mainoksia.
Sama se, vaikka valitukset ovatkin jo nähtyjä. Tottahan se on, 30 minuutin jaksot mainoskatkoineen rikkovat ohjelman rytmin. TV4 luulee ahneuksissaan että ihmiset rupeavat oikein urakalla heidän mainoksiaan katsomaan, väärässä ovat. Haaveilut sarjan jatkumisesta vuosikausiksi voidaan haudata. Kun tämäkin sarja oli pakko pilata, katsokaa sitten TV4 porukka ihan vaan itse sarjaanne. Tollot.
Tekstitys sivulta 333 menee ihmeelliseksi sekoiluksi. Sanoja ja lauseita muuttuu, ruudulla lukee täysin puuta heinää. Muutenkin TV4 harrastaa luvattoman huonosti ohjelmien tekstitystä. Tollojen tollot.
No voi hirveetä kauheeta. Yrittäkää katsoa muita ohjelmia kun on niin vaikeaa!
niinpä