Mies hermostui kun kerroin että pelkään hänen autonsa kyydissä
Mies kaahaa ja tekee vaarallisia ohituksia, hermostuu helposti ja saattaa huudella kanssa-autoilijoillle (mikä hävettää minua) Valittaa myös siitä kun käytän aina turvavyötä Kysyi
"No oonko mä niin paska kuski että luulet mun ajavan lähimpään puuhun"
Vastasin että suoraan sanoen hänen ajotapansa pelottaa minua.
Joskus myös tahallaan kiihdyttää jos huomaan että pelkään. En tiedä saako siitä jotain sairasta nautintoa?
Kommentit (6)
Onko miehellesi joku Jeesuksen vanha taunus, nyky autoissa piiparit huutaan kuin naikkoset taunuksen takapenkillä aikoinaan.
Heh heh. Ja tämä mies on sinun valitsema.
Ottaisit aikuisen miehen.
Mullakin joskus pelottaa, koska mies ei mielestäni aina ole tarpeeksi skarppi ajaessa. Sen takia haluan yleensä itse ajaa, ja se onneksi sopii miehelle.
"Joskus myös tahallaan kiihdyttää jos huomaa että pelkään."
Juokse.
yleensäkään naisten kyytiin en lähtisi, eivät osaa tarkkailla muuta liikennettä katsotaan vain liikennevaloihin sokeasti eikä ollenkaan sivuillle
Ja sinä menet hänen kyytiin, koska:_____________?