Jos Janne Ahonen olisi vapaa, yrittäisitkö vampata häntä?
Kommentit (17)
vetoisi muhun " sillä tavalla" . Muuten varmaan ihan ok ihminen.
tupakoiko??? höh. se kyllä laskee osakkeita... mutta ehkä silti kuitenkin ottaisin sen ; ) ja koittaisin vierottaa röökistä..!
Haluan miehen, joka hymyilee ja puhuu...
ei ole minun makuuni ja jos vielä tupakoi niin ei todellakaan kiinnosta
mutta en kyllä varta vasten lähtisi niitä tilaisuuksia metsästämään.
Oletteko koskaan nähneet livenä? Jätkähän on lyhyt kuin tulitikku! Varmaan jotain 160cm!
Vastenmielinen, kuten urheilijat yleensäkin.
Ihastunut olen ollut kai viitisentoista vuotta :)
Terkkuja ja onnittelut vaan hänelle ja perheelleen, mikäli vaimo sattuu palstailemaan!
minusta se että poltaa tupakkaa tekeen hänestä jotkatapauksessa epäurheilijan.
mutta onko ahosille tulossa toinen lapsi ? Vaikuttavat muuten aina kauhean onnellisilta tiian kanssa , toki kukaan ulkopuolinenhan ei voi tietää totuutta.
enkä kyllä muutenkaan, tykkään tummemmista ja isommista
Aivan ihana miäs! Olen ollut fani myös 15 vuoden ajan!
" Ai tupakoiko se? No sitten se ei kyllä kelpaa"
" Nyt laski kyllä osakkeet, jos se tupakoi"
" Tupakointi on iso miinus"
Siis siksikö, kun on urheilija ja tupakoi? Vai yleensäkin teille ei kelpaa mies, joka tupakoi? Itse olisit sinkku, vastaan tulisi KAIKILTA muilta osin unelmiesi mies, paitsi että tämä tupakoisi. Senkö takia jättäisit unelmiesi miehen??
Mä vamppaisin Jannen samantien, jos vain olisi vapaa!!! Sovittais hyvin yhteen, itsekin kun olen vain 163 cm. Janne on niin Ihqu!
SITÄPAITSI, ette vissiin seuraa urheilua, sillä Janne lopetti tupakoinnin viime keväänä. Lihoi tämän seurauksena 4kg, mutta laihdutti ne pois ennen kisakautta.
Siinäpä teille purtavaa, vamppaajat!! ;)
Vierailija:
Itse olisit sinkku, vastaan tulisi KAIKILTA muilta osin unelmiesi mies, paitsi että tämä tupakoisi. Senkö takia jättäisit unelmiesi miehen??
entinen poikaystävä.
Ei ole kiinnostanut enää sen jälkeen, kun kuulin, että tupakoi. Aiemmin kyllä, ihastuin 15-vuotiaana. :)