suomessa oksettavaa asiakaspalvelu voi perkele.
ei tartte hakeutua asiakaspalvelualalle jos ei yhtään kiinnostaa asia asiakkaita.niin mikä siinä on että tartte sanoa niin hakeutua kuin osa ja sitten ollaan niin hyviä ihmisiä kun osan muiden tää.ei jumankauta kunnan hommia on vasta olla iikan hirveästi ihminen ja pimeä muita kokoajan.lapsiparkki
Kommentit (4)
Niin... Onhan putkavahti toki tavallaan asiakaspalveluammatti. Näiden asiakkaita kieltämättä usein oksettaa sekä ulosanti on mitä on, mutta tarkalleen ottaen putkavahti ei ole kunnan hommissa.
Voi herranjumala, sanokaa joku että tämä on trolli! Yritin saada tekstistä selvää, mutta aivoihin sattui liikaa:'D
Myönnän , että suomessa välillä asiakaspalvelija ei yhtään keskity asiakkaaseen, mutta tilanne ei ole yhtä paha kuin vaikka ranskassa ja englannissa jossa joskus kesken maksutapahtuman kassa vain häipyy eikä palaa koskaan.
?