90 pvää morsiamena, katsotko?
Aikamoista viihdettä näyttää olevan ja käsikirjoitusten mukaan mennään. Sekin keski-ikäinen persaukinen amerikkalaismies, joka on menossa naimisiin thainaisen kanssa joutuu mukamas pulittamaan perheelle, (kaveriltaan lainaamia rahoja), puhveleita, häitä y.m.s. varten.
Oliko edes tytön perhe siinä kysymyksessä.
Sitten se asenne, kuinka usa on maailman paras maa, jonne ihan kaikki tahtoo sitä unelmaa rakentamaan.
Jopa espanjalainen on kulttuuriltaan niin outo, ettei varmaankaan kykene sopeutumaan sinne.
Kommentit (3)
Tämäkin mamma, jolla oli kierroksessa jos kuinka mones etelä-Amerikkalais nuorimies, vielä pakottaa tytärtään hyväksymään uusimman ja ainoan oikea, sen Oikean rakkauden.
Tulette vielä yllättymään. Olen seurannut näitä pariskuntia ulkomaan tlc kanavilta.
Täysin asian vierestä täytyy todeta tajunneeni tämän otsikon luettuani, että en ole katsonut televisiokanavia koko tänä vuonna kotona kertaakaan. Netflix, Viaplay, HBO, Amazon Prime sen sijaan ahkerassa käytössä.
Varmaan ottaisi päähän enää katsoa mitään perinteistä televisiokanavaa, mainokset ja täysin kiinnostamaton ohjelmatarjonta tuhlaa vain aikaa. Harmi, että miltään noista palveluntarjoajista ei ole tarjolla kunnollisia luontodokkareita tyyliin Avara luonto.