Oletko homoillut kaveriporukassa?
Onko kaveriporukassasi komea jätkä johon olet ihastunut ja päässyt joskus "homoilemaan" eli leikillä kourimaan tms. kaveriporukassa?
Kommentit (4)
Posket lommolla on ihanaa imeä kaluja ja kuunnella nautinnon ääni. Ihanaa maiskauttaa terskaa ja pyöritellä kieltä nupin ympäri.
Ala-aste iässä mystisiä kuivapano telmimisiä oli poikien kanssa. Ne jotenkin päätyi siihen, että munat hinkkasi toisia vasten tai peppuja vasten. Eipä näitä silleen noteeranu.
Myöhemmin teini-iässä on kaiken maailman runkkaamiskokemuksia, maisteluja ja peppupano-yrityksiä, mitkä ei kyl koskaan onnistunu.
Aikuistuttua on ollu hämäriä laivanhytti-sessioita missä yksi panee (naista) ja muut runkkaa katsellen. Tai kolmen kimppa kaverin luona, missä kaveri panee tyttöään ja mä sitä kaveria pyllyyn.
Kaverit on aina tienny, että olen homo, joten hmm jotenkin kohtaloksi on tullut sitten olla kaiken maaiman heteroiden ”kokeilujen” uhri. Tosin mikäpäs siinä. Hauskaa on ollu.
Sekä lisäksi tietysti ei-kavereiden kanssa ihan oikeita homosteluja, sekä oikeita pitkiä suhteita.
T: rehdisti homo
Oikeastaan kaikki miehet on komeita. Kaiken ikäisten miesten kaluja on ihanaa maistella.