Maailman vanhin ammatti on metsästäjä-keräilijä
Kommentit (14)
Maailman vanhin ammatti on maanviljelijä.
Vierailija kirjoitti:
Maailman vanhin ammatti on maanviljelijä.
Maanviljelys keksittiin paljon myöhemmin.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Maailman vanhin ammatti on maanviljelijä.
Maanviljelys keksittiin paljon myöhemmin.
Ei muuten ole. Kuin ensimäinen ihminen evoluutiossa afrikassa n.35 000 vuotta sitten näki värejä niin se oli condorin toimesta koska hän toi chilin etelä-amerikasta gorilla apina ihmiselle. Siitä lähtien ihminen ja condori ovat kommunikoineet afrikka-europpa-etelä-amerikka akselilla chilien maanviljelyn toivossa ja he maanviljelivät chilejä lintujen välityksellä. Älä rupea tuota kala paskaa mun kans. Neanderthal ihminen polveutui ensimmäisestä väriä näkevästä gorillasta ja hän toi gorillat perässä elämään eurooppa-etelä-amerikka akselilla elävää elämää ja he olivat neanderthal ihmisiä joilla oli heimo joka sai juuri ensimmäisenä chilin condorilta se oli se ketä näki ensimmäisenä värejä ja vaelsi ensimmäisenä afrikasta. Nämä perässä hiihtäjä gorillat(apinat🤗) eivät halunneet s i m p a n s s e j a mutta tämä heimo pakotti heidät yhteen ja näistä on suurinpiirtein puhtaita rotuja ja sukulinjoja mutta heimo on heimo. T: kala. Tämä heimo maanviljeli condorien kanssa chiliä ja se oli ennen marijuanaa koska gorillat(ihmiset) ignoroivat sitä silloin ja tekivät siemenen siitä simpansseille koska heimo ei oikeastaan luottanut kehenkään. Hän suojeli maanviljelystä.
Entäpä kun nainen luu tukassa antoi pilua että sai marjoja ja lihaa?
Metsästäjä-keräilijä ei ole mikään ammatti.
Tai voi se maailman ensimmäinen prostitutos humanos, eli kurtisaani, olla hyvin mieskin
Vierailija kirjoitti:
Entäpä kun nainen luu tukassa antoi pilua että sai marjoja ja lihaa?
Marjoja ei viellä silloin ollut tuon tapahtuman aikaan minkä sisäistin neanderthal ihmisistä. Neandertthal ihmiset oli oikeastaan yksi ihminen ja se oli se heimo ketä sai chilin condorilta.
Myöhemmin kuin s i m p a n s s i t ymmärsivät Finlandian rikkaan voikukkamaan ja marijuanan rakenteen muuttaa öljyksi niin sen jälkeisten konfliktien jälkeen koska silloin tapahtui natzi maanriisto marijuanan valaistumisesta s i m p a n s s e i l l a niin sen jälkeen tai hitusen ennen sen päättymistä neanderthal heimo lensi condorin kyydissä etelä-amerikasta Finlandiaan ja sirotteli sammaleen päälle härskiintyneitä chilin siemeniä joista tuli mustikoita.
Vierailija kirjoitti:
Musiikki on vanhempi ammatti kuin metsästäjä-keräilijä. Neanderthal ihmiset tekivät heimolle musiikkia.
Ennen ei kuule muuta tehty kun hoorailtiin vaan.
Up