Ketä näyttelijöitä inhoat?
Tom Cruise, aina sama hölmön ilme naamalla. Lisäksi kukaan järkevä ihminen ei voi olla skientologi, tämäkin vaikuttaa.
Meryl Streep, aina vollottamassa!
Kommentit (139)
Hugh Grant. On aina jäänyt jokainen hänen elokuvansa katsomatta.
Yksi-ilmeisiä pönöttäjiä on ainakin Steven Seagal, Hugh Grant ja Adam Sandler. Ben Affleck ja Nicolas Cage on usein huonoissa leffoissa, joitain poikkeuksia toki on. Naisista Calista Flockhart ei nappaa, mutta eipä hän nykyään enää missään olekaan, Ally McBealia inhosin hiki otsalla aikanaan.
Suomalaisista ärsyttää Pihla Viitala, Jenni Banerjee, Helena Vierikko, Joonas Saartamo ja Eero Ritala. Olen nähnyt heiltä liikaa joko huonoja näyttelijäsuorituksia tai sitten ärsyttäviä rooleja.
Jennifer Lawrence. Tykkäsin yhdessä vaiheessa ja on erittäin kaunis. Alkanut vain tympimään että hän on nykyään todella monessa elokuvassa päänäyttelijänä ja on mielestäni hyvin yliarvostettu näyttelijä.
Toinen on Johnny Depp. Olin suuri fani nuorempana, mutta ei enää säväytä näyttelijä taidoillaan. Esittää aika samankaltaisia "hulluja" hahmoja. Yhden ihmeen Jack Sparrow. Arkun löi naulaan pahoinpitelysyyte, jonka sopi hirveellä määrällä rahaa.
Ehdottomasti Adam Sandler,pakko olla hieman henkisesti jälkeenjäänyt,ilmeet ja miten se puhuu
Adam Sandler. En kestä sitä urpoa ilmettä joka on aina naamalla.
Johnny Depp. Ei näyttele, sama vakava perusilme vaan aina naamalla. Poikkeuksena merirosvoelokuvat joissa esittää humalaista (jos esittää)
Jason Lee. Vastenmielisen näköinen. Johtuu luultavasti isoista sieraimista mitä en pidä viehättävänä
Cameron Diaz. Hepsankeikka blondi-imago ärsyttää.
Jennifer Garner. Maailman tylsin tyyppi, rajallinen määrä hahmoja joita osaa esittää eli lähinnä itseään
Brat Pitt, Tom Cruise ja se yks inhottavalla äänellä (ainakin elokuvissa) puhuva nainen, Tilly? on ulkomaiset ällökit, suomalaisista en voi sietää Essi Helleniä.
On niitä muitakin, ei nyt tuu mieleen.
Jennifer Lopez. Ihme piipittåjä ja vain yksi ilme.
Michael Douglas oksennus!
Tom Cruise. Rasittava.
Ben Afflect vain yksi ilme puupökkelö.
Sami Uotila, Eero Ritala, Venla Saartamo, Krista Kosonen
Esko Kovero
Voi olla, että yhdistän tuntemaani imelään/lipevään tyyppiin.
Vince Vaughn! Esiintyy usein hölmöissä, stereotyyppisissä jenkkikomedioissa, joissa kaava aina sama: mies on tekee jotain tyhmää, nainen antaa anteeksi. Siinä se.
Mies ei ole edes hyvännäköinen, en ymmärrä mikä hänessä vetoaa!
Kaikkien palvoma ja rakastama Jake Gyllenhaal. En voi sietää.
Kate Hudson. Muka maailman kaunein nainen.
Tunkkaisen oloinen eikä mitåän karismaa. Tylsä ja samanlainen joka roolissa.
Katherine Heigl en kestä katsoa.
Ja toinen jostain syystä naisten rakastama: Ryan Gosling. En tiedä mikä siinä on niin vastenmielistä, mut en voi katsoa hänen elokuviaan.
Sylvester Stallone. Silmät lurpahtelevat ja suu roikkuu auki, kuin jälkeenjääneellä. Aina samoja machorooleja, joissa ei tarvitse edes osata näytellä. Silti nekin Syltty vetää kehnosti. Lisäksi vaikuttaa todella huumoritajuttomalta.
Roope Salminen. Vaikka sehän on vaan "näyttelijä".
Ellen Degeneres