Mustasukkaiset vaimot on niin hupaisia
Niin ollaan kovasti riippuvaisia siitä miehestä. Eikö se oo ihan siinä miehessä vika jos se vilkuilee ja menee muihin naisiin. Ihme mielenvinksahdus näillä vaimoksi "päässeillä" naisilla siinä että siinä omassa uskossa ei voi nähdä mitään vikaa vaan kaikki on muka siinä toisessa/niissä muissa naisissa.
Kommentit (11)
Vierailija kirjoitti:
Onko tämä nyt se 21. avaus jo tänään?
Kyllä taitaa olla jo 22. ainakin.
Ap
Kaikkk mustasukkaiset ihmiset ovat hupaisia.
Vierailija kirjoitti:
Kaikkk mustasukkaiset ihmiset ovat hupaisia.
Niin, mun kokemus on lähinnä teoreettista, kun en oo sillai noita ihmissuhteita juuri harrastellut.
Ap
Miksi kukaan ei halua keskustella tästä? Olen tosi yksinäinen.
Ap
Itse olen myös sitä mieltä etten omista puolisoani ja meidän parisuhde perustuu vapaaehtoisuudelle. Kun ei ole mitään jännää pettämisessä niin miksi sitä tekisi, kaiken saman saa kotonakin.
Olen huomannut että mitä mustasukkaisempi vaimo sitä varmemmin mies pettää - kun kerran joka tapauksessa epäillään jo valmiiksi.
Ja mustasukkaiset miehet väkivaltaisia.
Jos kuvioissa on toinen nainen, niin silloinhan herännyt mustasukkaisuus on ollutkin aiheellista:D
Naiset on muutenkin ihan sekaisin ja kehittelevät päässään kaikenlaisia teorioita. Lopulta kasetti levahtaa käsiin ja on mentävä psykologille tai johonkin terapiaan. Sitten ollaan pari kuukautta ok, kun taas mieli alkaa viritellä ansojaan. On ne aikamoisia tapauksia. Ei voi muuta ku sivusta katsoa ja nauraa.
varsinkin sellaiset joilla komea mies, ei saisi edes katsoa
varmaan lyö jo autossa tai viimestään kotona, miksi katoit sitä
Onko tämä nyt se 21. avaus jo tänään?