Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Naapurin mikro huutaa suoraan seinän takana

Vierailija
05.11.2017 |

Jumalauta et menee hermo kun naapurien mikro on ilmeisesti asetettu suoraan olohuoneeni seinää vasten eikä sinne sinne sisämummoon jonne se kuuluu. Joka kerta kun nyt laittaa mikron niin alkaa kauhea humina joka kuuluu makkariin asti ja koskaan ei tiedä koska se taas alkaa. Ensin nuo melua muutenkin josta sanottiin niin en kyllä kehtaa mikrosta mennä enää sanomaan. Vitun tyhmät nuoret. 10 vuoteen ollut mitään. Kiitos ja anteeksi. Kuuluuko muilla naapurin mikro yhtä kovaa? :`DDDD

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
05.11.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Piäliekkeet

Vierailija
2/5 |
05.11.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä olen "sisämummoon" laittanut. Kerran viikossa humisee minuutin, sori.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
05.11.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vau että oikein huminaa kuuluu. Kuuluuko koko asunnossasi vai vain sen juomalasin sisällä, joka sulla on seinän ja korvasi välissä naapuriasi stalkatessasi?

Vierailija
4/5 |
05.11.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

No tuskin ne tuntikausia sitä käyttävät yhteen menoon. Muutama minuutti menee jonkin lämmitykseen. Eivät ehkä mitään makaronilaatikkoa paahda tulemaan. On sullakin huolet.

Narise sitten, jos täysillä bilettävät ja poppivehkeet on sun seinää vasten. Eli miten ne meluaa? Jos öisin, niin yhteys isännöitsijään tai kuka teillä on vastaava hlö?

Vierailija
5/5 |
05.11.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Koitapa itse asua naapurissa kun seinän takana asuu 5 nuorta 20v kovaäänistä en viitsisanoa mistä tulleita miehiä ja joka helvetin päivä sinnetulee huutamaan 5-10 kaveria ja nämä kaikki mikrottavat MELKO monta kertaa mikropizzojaan jörkyttävät kälätyksen ja huudon kera. Aamulla tähän saa herätä joka aamu ennen kuutta. Arghhh