Netistä parisuhde
Elikkä kysymyshän kuuluu että missäpäin internettiä niitä naisia nykyään on? Ei ole luonnossa onnistanut kunnollisen suhteen löytäminen niin ajattelin josko netissä olisi parempi onni. Onko kaikki tinderssä nykyään vai onko muitakin hyviä palveluja?
t. kolmekymppinen miehenpuoli
Kommentit (4)
Koitin itse suomi24 treffejä mutta siellä oli about 0 kiinnostavaa naista. Ja todella paljon feikkiprofiileita. Varmaan tinder seuraavaksi. Vai onko uusia?
Lakatkaa etsimästä surkeasta tarjonnasta. Suomen nettinaiset on todella kamalia ja loppuunajettuja luuskia. Suunnatkaa katseenne jonnekin aasian suuntaan, niin löydätte pienellä vaivalla kauniin, nuoren, mukavan ja uskollisen naisen, joka pitää sinut tyytyväisenä myös makuuhuoneessa. Lisäksi pitävät kodinkin siistinä. Suomivosu ei tee mitään muuta kuin lihoo mäkättämisen lomassa.
Kyllä netistä löytyy fiksuja suomalaisia naisia. Mä laitoin e-kontaktiin ja kumppani löytyi...toki vaatii aikaa ja paljon keskusteluja, mutta on sen arvoista.
Tinder on panosovellus naisille ja 10% miehistä.