Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ärsyttää nämä parempaa seksiä -artikkelit

Vierailija
25.08.2017 |

Olen keski-ikäistä hieman nuorempi nainen. En ole oikein koskaan nauttinut seksistä. Isoa oota ei tule vaikka mitä tekisi ja lähestulkoon kaikkea seksiin liittyvä ei tunnu hyvältä. Inhoan sitä, että alakertaan kosketaan varsinkaaan siten, että toimitus on pitkä. Lisänä kiireisen perheenäidin hektinen elämä, johon paljon työmatkaileva mies ei osallistu -> olen väsynyt, ollut jo 20 v.

Artikkeleissa hehkutetaan viipyilevää seksiä ja uusia välineitä, uutta intoa suhteeseen. Joo kyllä mies olisi innokas sängyssä, mutta kun se ei ole innokas missään muussa asiassa.

Ainut mitä haluan illalla, on mehevät voileivät ja joku leffa, mitä voi katsoa ajattelematta mitään. Siitä sitten rauhassa nukkumaan kun nukuttaa.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
25.08.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen pahoillani mutta maailma tai edes tämä maa ei voi pyöriä sinun ja sinun halujesi ympärillä vaikka sinut on ehkä lapsena ja nuorena niin kasvatettu.

Vierailija
2/2 |
25.08.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lapset on kuitenkin hankittu? Taisi olla vastenmielinen toimitus se alullepano...

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän yksi kolme