Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

No tehdäänpä nyt sellainen hyvien kampaamokokemuksien ketju!

Vierailija
08.08.2017 |

Tuolla kauheat kampaamokokemukset-ketjussa jotkut sellaista toivovat. Tänne hyviä, onnistuneita käyntejä.

Itse voin ilokseni sanoa, että minulla on vain hyviä kokemuksia. Käyn aika harvoin kampaajalla, mutta olen löytänyt hyvän, mutta halvan kampaamon, jossa käyn aina. Käyn aina vaan tasoittamassa hiukset ja tässä kampaamossa ymmärretään käsite "sentti tai kaksi". Aina lähden hyvillä mielin :)

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
08.08.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tampereella sain ajan kampaamoon heti, maksoi 28 euroa ja tulos oli hyvä. Valitettavasti en muista kampaajaa, keskustassa oli kuitenkin. Olin käymässä ja muistan vain, että keskustassa. Sillan rautatieaseman puoleisessa päässä kuitenkin. 

Vierailija
2/3 |
08.08.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minulla oli vaaleaksi värjätty kuivahtanut ja huonokuntoinen tukka. Pyysin kampaajaa värjäämään tummaksi. Kampaaja ehdotti, että värjää niin että jättää vaaleita osioita näkyviin, vähän kuin raitoja. Nyt minulla on ihanan luonnollinen "sun kissed" look ja hyväkuntoisen näköinenkin vielä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
08.08.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kävin ensimmäistä kertaa uudella parturilla ja leikkasi kuten pyysin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kuusi kolme