Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Vaimon nalkuttamisen lopettaminen sitruunapannalla?

Vierailija
15.05.2017 |

Onko kukaan kokeillut toimiiko se myös siihen? Millä tavoin sitruunapanta ylipäätään aktivoituu? En ole ollut tekemisissä niiden kanssa.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
15.05.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

No miksi nalkuttaa? Onko syytä vilaista vähän peiliinkin?

Vierailija
2/3 |
15.05.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei toimi mutta laiskan, vastuutaan välttelevän ja perheen yhdeksi lapseksi muuttuneen miehen-syndroomaan auttaa lopullisesti se että nainen ottaa eron miehestä. Mutta vielä sekin pitää naisen tehdä!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
15.05.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyviä kokemuksia! Myös suihkupullosta kannattaa suihkauttaa naamalle hieman vettä kun tekee jotain kiellettyä. Ulkoruokintaan siirtäminen hetkeksi toimii myös. Mä kokeilin itselleni ja hyvin on loppunut nalkuttaminen ja suklaansyönti! Tosin nalkutan vain itselleni. Asun yksin. En tiedä mitä vaimo tykkää jos sillä kokeilet, mutta laita itsellesi! Ehkä nalkuttaminen vähenisi silläkin. ;)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi kolme