Suomi(venäjä) ensin
Venäjä ensin rajakeille vähän mietittävää tässä kun joku rajakki oli tietämätön. Suomessa on käytössä kuolemanrangaistus sotatilassa. Eli jos julistetaan sotatila kuolemanrangaistus tulee välittömästi käyttöön.
Jos venäjän kybersodan + tunnuksettomien joukkojen vuoksi julistettais sotatila, te maanpetturit saatte kuulan kalloon ensimmäisenä.
Teidän teloittaminen ei myöskään aiheuta mitään diplomaattisia jännitteitä koska olette suomalaisia putinin kätyreitä, ette venäläisiä.
Putin käyttää teitä ääliöitä hyväksi.
Kommentit (12)
Vierailija kirjoitti:
Suomessa on käytössä kuolemanrangaistus sotatilassa.
Ei ole. Suomessa kuolemanrangaistus on kategorisesti poistettu käytöstä ajat sitten. Olet pössytellyt liikaa.
Supo tietää jo ketä te putinin trollit olette.
Mitenköhän ap:n kaltaisille "Kalifaatti ensin" tyypeille kävisi?
Vierailija kirjoitti:
Mitenköhän ap:n kaltaisille "Kalifaatti ensin" tyypeille kävisi?
Ketään ei mikään kalifaatti kiinnosta kun venäjä hyökkää.
Vierailija kirjoitti:
Mitenköhän ap:n kaltaisille "Kalifaatti ensin" tyypeille kävisi?
Kappas, Venäjän desantti. Kuumottaako?
Vierailija kirjoitti:
Mitenköhän ap:n kaltaisille "Kalifaatti ensin" tyypeille kävisi?
En ole ap, mutta väitätkö tosissasi että kaikki rajakkeja vihaavat suomalaiset kannattavat jotain kalifaattia?
Rajakit ovat ryhmä tyhmiä ja rajoittuneita ihmisiä, hyvin ilkeitä myös. Heitä on maaseutu pullollaan mutta Helsingin seudulla harvemmin.
Suomi ensin -teltta palaa viikon sisällä, supisuomalainen, älykäs ja mukava mies de Wit kertoo poliisille, että polttaja oli turvis, mistä syttyy rajakkien (51% kansasta) vallankumous jonka päätteeksi Ilja pääsee presidentinlinnaan ja Suomi osaksi Venäjää.
Parempi rajakkien myöntää että rajat on pidettävä auki ja turviksia on autettava.
HÖLÄJÄÄ!!'