hellävaraisin tapa kertoa puolen vuoden seurustelun jälkeen...
että on löytänyt uuden miehen?? Mä en millään kehtaisi kertoa, mutta en myöskään pyörittää kahta miestä yhtä aikaa... Tämä mies kun vakuuttaa olevansa niin rakastunut, help!
Kommentit (6)
Vaikka jotain että elämän tilanteeseen ei juuri nyt " mahdu" seurustelu.
" elämääni ei nyt mahdu seurustelua - vika ei ole sinussa vaan minussa" -bullshittiä. Miksei voi sanoa vain suoraan, että et kiinnosta tai löytyi parempi. Kuka jaksaa tollasta vitun bulaa. Kuka tässä maailmassa oikeasti koskaan on jättänyt kumppaniaan, josta oikeasti on kiinnostunut, jonkun " elämän kiireisyyden" takia. Hirveää ihmisen aliarvioimista tollanen skeida.
On reilua, että hän tietää oikean syyn erolle. Sanot, että olet löytänyt toisen.
ja tullut myöhemmin katumapäälle. Molemmilla kerroilla olen saanut anteeksi sähläilyni. Nyt varmaan nauraa vaan ja toteaa, että katellaan millä päällä olen huomenna.. Että voi olla vaikeeta. ap
liiton jälkeen " jotain kolmenkympinkriisiläppää ja vapauden kaipuuta" . Tiesin tietysti, että toinenhan hänellä on kierroksessa - idiootti ei tunnustanut. No parin viikon päästä kuulin kaverilta, että oli muuttanut samoin tein uudelle mimmille.
4
Eli laita vaikka tekstari.