Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Nirson naisen ongelma

Vierailija
07.02.2017 |

Myönnän olevani äärimmäisen nirso sinkkunainen. Olen 39v ja ihan ok näköinen, hyvässä työssä, terveet elämäntavat. Ongelmani on, etten ikinä viehäty seksuaalisesti tai muutenkaan kuin erittäin harvasta miehestä. Miehen tulee olla noin 28-38-vuotias, tumma, mallin näköinen ja mittainen, mutta miehekkäämpi. Iso penis ja lihakset tietenkin. Lisäksi älykäs. Ja vaatteet tulee olla juuri oikeanlaiset ja tuoksun miellyttää minua. Kuten arvaatte, en useinkaan harrasta seksiä enkä ole ollut suhteessa aikoihin. Minua se ei oikeasti ole aiemmin haitannut; mieluummin masturboin kuin harrastan seksiä jonkun vähemmän viehättävän kanssa. Nyt olen kuitenkin alkanut miettiä pitäisikö sittenkin alentaa rimaa edes sen verran että saisin enemmän seksiä, olisinko onnellisempi. Mitä luulette? Ja miten sen voisin tehdä?

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
07.02.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

You go girl, älä tyydy huonoon!

Vierailija
2/7 |
07.02.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ole sitten ilman sexiä!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
07.02.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Parasta ennen leimasi on umpeutunut ( kohta olet umpeutunut jo muutenkin)  aikapäiviä sitten, mutta vieläkin jaksat prinsessaharhailla?

Kannattanee ruveta keräämään Harlekiini-kirja-kirjastoa, hommata kaikki Sinkkuelämää-boxit, kartuttaa romanttisten paskaelokuvien kokoelmaa ja hommata pari kissaa.

Hauskoja eläkepäiviä kaikille mirreillesi.

Vierailija
4/7 |
07.02.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jatka tuota itsekeskeistä itserakkauttasi vaan ja anna tosimiehet olla rauhassa kylmyydeltäsi ja nirppailultasi.

Vierailija
5/7 |
07.02.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Äh, oon about sun ikäisesi ja tosiaan nussin vaan niitä, jotka kiihottaa. Miksi ihmeessä sun pitäisi toimia toisin ja laskea rimaa? Miksi?

Mulla on 22-vuotias urheilijapoika, 29-vuotias musta atleetti ja 32-vuotias pitkätukkainen rokkari vakipanoina, niille viestin ja kutsun kylään aina sen mukaan mitä milloinkin tekee mieli. Hyvin harvoin tulee vastaan uutta tyyppiä joka kiinnostaa/kiihottaa, eli tosi nirso olen minäkin mutta mitä väliä! Niin pitkään kun saa mieleistään seuraa, väliäkö sillä kelpaako joka toinen vai joka miljoonas mies.

Pidä hauskaa, nauti nirsoudestasi 😃

Vierailija
6/7 |
07.02.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meinasitko, että joku mies haluaa juuri sinunlaisen naisen? Miksi haluaisi? Et välttämättä ole kovin monen miehen unelmien nainen, et ole ollut tähän astikaan, joten miksi tästä eteenpäin? :D

Ikäsi ei ole huono asia millään tavalla, mutta kaikki muu sinussa taitaa ollakin huonoa ja epämiellyttävää, ja se paistaa kauas. Nyt kun olet vielä epätoivoinenkin, niin sinua ehkä lähestyville miehille olet vain helppo pilde. Itse ajattelet olevasi nirso, mutta muut näkevät sinut nolona ja yksinkertaisena mammana. Mutta sellaista se on, kaikki eivät voi voittaa. :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
07.02.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ap on trollaava mies, tekstihän on täynnä niitä vakiokliseitä. Varakas tosin taisi tällä kertaa jäädä listasta.