Thaihieronta
Onko ensimmäinen ajatus miehestä joka menee thaihierontaan, että se hakee jotain seksuaalista?
Tavallisella hierojalla kait on ihan ok käydä.
Tuossa lähellä olisi thaihieronta ja kauempana muutaman euron halvempi normaalihieronta, mutta en tiedä onko matka sen arvoinen muutaman euron vuoksi. Muutenkin kiinnostaa thaihieronta.
Minulla on alhainen itsetunto enkä halua että minut tuomitaan sen vuoksi että kävisin siellä.
Pääsyyt on 50-50 yläselän kipu ja kosketus.
Onko ihan sairasta että menee hierojalle kosketuksen vuoksi?
Kommentit (5)
Piruakos se muille kuuluu missä käyt hierottavana.
jos tarvitset ihan oikeata hierontaa, niin mene ihan tavalliselle hierojalle. thaihierojalla ei välttämättä ole olenkaan koulutusta työhönsä. jos haluat seksiä, niin ehkä sitten thaihierojalle. en ole käynyt thaihierojalla, joten en tiedä onko koulutuksen saaneita heitän joukossaan.
Vierailija kirjoitti:
Piruakos se muille kuuluu missä käyt hierottavana.
Eihän se kuulu, mutta olisin halunnut tietää ajatellaanko minusta pahaa jos kävisin.
Hieronnan osalta kannattaa tosiaan yrittää selvittää ensin, että miten legitiltä se thaihieromo vaikuttaa. OIKEA thaihieronta on todella tehokasta ja ihan urheiluhierontaan verrattavissa oleva kokemus (lisäksi jotkut old school hierontatyylin opetelleet hieroo vatsan seutua, mikä tuntuu todella epämiellyttävälle, mutta jälkeen päin aika ok). Suomessa valitettavan moni vaan ei taida ihan oikeita koulutettuja hierojia olla, vaan putiikki on pistetty pystyyn, koska se nyt vain on sellainen helposti importattava "tuote".
Ok.