Lue keskustelun säännöt.
Olen laumani Alpha, juuri jäänyt Sigman uhriksi!
27.12.2016 |
En tiedä miten suhtautua, laumaamme tunkeutui vituttava Sigma, ja kaiken lisäksi tällä Sigmalla ei ole moraalin tai etiikan arvoja ollenkaan. Miten pystyn taistelemaan hänen kanssaan dominoinnista, kun hänelle mikään ei ole rajana? En voi mennä takaisin ainoastaan yhteen naiseen viikossa tai alle sen. Sen jälkeen kun olet tottunut 1-2 naiseen päivän aikana jokapäivä, vähentäminen on pahaksi terveydelle.
Kommentit (2)
Ryhdy sinäkin eläimeksi, koska niitähän me olemme. Moraali ja etiikka on ihmisten keksimää aatteistoa (käytännössä uskontoja) ja siten niitä ei ole oikeasti olemassa, mutta eläimelliset vietit ovat. Kyrpä on miehen paras kompassi.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Taistele dominoinnista keinolla millä hyvänsä tai etsi uusi lauma. Itse joutunut sigman uhriksi jo kerran ja pidin huolen että ei toistu perustamalla lauman johon uusia jäseniä ei sallita keinolla millä hyvänsä.