Korkea libido naisella
Onko muita? Voisin harrastaa seksiä kahdesti päivässä. Vähintään kolme orgasmia päivässä on saatava.
Kommentit (10)
Mä kanssa. Himot hyrrää aina , jos orkusta on yli päivä.
Miten tuon saa tarttumaan vaimooni?
En uskonu et löytäsin "samanlaisia" naisia. Itse kans voisin/haluan seksiä useita kertoja päivässä (1-6) ja heti uudestaan seksin jälkeen ja orgasmi pitää saada vähintäänkin kerran päivässä... ja jos en saa seksiä niin leikin itseni kanssa useita kertoja päivässä tai vähintään sen kerran päivässä ainakin, suihkussa useimmiten. Tää aika hankalaa kenenkään miehen kanssa...
Jep. Kaksi aviomiestä väsytetty. Tarvitsen orgasmin päivässä, tai laukean unissani (noloa, jos on vieras huonekaverilla). Enimmäkseen hoitelen itseni yksin, mies jaksaa osallistua ehkä kerran parissa viikossa.
Tässä toinen "koko ajan seksi mielessä"-nainen ilmoittautuu! Onneksi (jätti)dildot on keksitty! ;-)
Onko jollakin kokemusta siitä, miten korkea libidon kanssa pystyy elämään sinkkuna näin neljä-viiskymppisenä eronneena? Johtaako se satunnaisiin suhteisiin ja seksitauteihin ? Itselläni on todella vaikeuksia pysyä erossa miehistä. Orgasmeja tarvitsee todella usein, itse aiheutetutkin kelpaavat Oikein hyvin :)
Mulla on erittäin suuret halut vain parisuhteen alussa. Alkuhuumaa kestää sellaisen vuoden verran, jolloin haluaisin viettää kaikki päivät sängyssä. Nykyinen kumppanini olikin usein viikonloppuisin aivan voipunut, kun halusin niin usein ja häneltä alkoi jo kunto loppua. Noin vuoden kuluttua himot ovat kuitenkin pikku hiljaa hiipuneet ja se oli sitten siinä. Sitten ei vaan tee mieli, ei oman eikä kenenkään muunkaan miehen kanssa. Seksistä ei tule epämiellyttävää, mutta yhdentekevää kylläkin.
Olen tämän saman havainnon tehnyt kaikissa kolmessa pitkässä suhteessa, missä olen ollut. Todella ikävää siinä mielessä, että mies varmasti haluaisi nykyäänkin minun olevan edes välillä todella todella himokas, vaikkei nymfoa oikein jaksanutkaan.
Mutta minkäs teet, seksi on nykyään lähinnä sellainen "no tehdään nyt sitä kun ei muutakaan tekemistä ole" -juttu, jota harrastan enimmäkseen miehen mieliksi. Toivottavasti mies ei tämän takia jätä kuitenkaan. Olen kateellinen teille, jotka haluavat ja saavat suurta nautintoa seksistä pitkässäkin suhteessa.
On, mutta mieheni ei ole yhtä halukas joten joudun hoitelemaan omat tarpeeni enimmäkseen, tyliin suihkussa. Hän on minua 11v vanhempi mikä ehkä selittää. Silti rakastan häntä yli kaiken ja haluan vain tyytyä (heh) tähän mitä meillä on. Silloin kun seksiä on n. kerran viikossa tai kerran kahdessa viikossa, on se todella hyvää.