Onko 168cm miehellä mahdollisuutta löytyy nykypäivänä nainen?
Itse asialla illalla oon vaan 167.5cm, keskipäivällä 168cm ja herätessä 169cm 😂
Kerran mielenkiinnosta seurasin kutistuuko ihminen päivän aikana, mutta onko siis nykypäivänä 168cm pitkällä miehellä mahdollisuuttaa saada nainen?
Kommentit (54)
No miksei olisi?
Okei 168cm on lyhyt, mutta ei mitenkään omituisen lyhyt.
Oma mies on 169cm ja kyllähän minusta vaimon sai. Itse olen vain sentin lyhyempi.
Ei missään nimessä ole! Tuo pituus on kyllä sellainen synti, että aplla ei ole oikeutta nauttia elämästä mitenkään.
On.
Tämä palsta on erittäin suosittu sellaisten miesten parissa, jotka pitävät itseään lyhyinä.
Näin 166-senttisenä voin sanoa, että ei ole mahdollisuutta. Minäkin aina yksin ja pelkkää ilmaa naisille :(.
Tietenkin on, varsinkin jos tykkäät lyhyemmistä naisista - ei kaikki lyhyt naiset halua mitään itseään huimasti pidempää miestä joten heille olisit varmasti ihan sopivan pituinen!
On. Ainakaan omassa naismenestyksessä ei ole ollut suurempaa valittamista vaikka mittaa on "kunnioitusta herättävät" 169cm.
Ei missään nimessä. Mahdoton ajatus 😄 *tämä oli ironiaa*
Tietenkin löydät naisen, et sä niin pikkunen ole.
Voe jeesus, mitenkä meinaat, että lyhyet aasialaismiehet saa ikinä naista? :D No tietysti nätillä naamalla! Ap, onko sulla nätti naama? Sillä saisit välittömästi ainakin minulta.
Vitsit siikseen, kyllä tuon pituinen naisen saa. Lakkaa potemasta ahdistusta pituudestasi.
Kunhan et nillittäisi siitä, jos nainen käyttää korkkareita. T. 166cm nainen jolle kyllä pituutesi puolesta kelpaisit
Ei ole. Alamittaiset kalat heitetään takaisin veteen kun valinnanvaraa on eikä nälkäkuolema uhkaa. Sama koskee miehiä. Ainoastaan ruman naisen voit siis saada, sellaisen joka ei oikeita miehiä saa.
Jos penis on mittava, niin se riittää.
Olen 145 cm pitkä mies ja seurustelen 187 cm pitkän naisen kanssa. Korkokenkien avulla hän on yli 2 metriä pitkä.
Ei siis mitään ongelmaa pituudessasi.
Kauko-Idästä varmaan löytyy, kun siellä on totuttu sintteihin.
Tietenkin on. Toiset pitävät pitkästä ja toiset pätkästä. Ei pituus sinusta huonompaa miestä tee vaan ihan ne muut ominaisuudet jotka ratkaisevat.
Ei ole. Turha edes kysyä.