Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Muistatteko jonkin yksittäisen rakastelukerran kaukaaki?

Vierailija
18.08.2016 |

Joitakin on jäänyt mieleen nuoruudesta. Ensimmäinen kerta kesäyönä kauniin vaalean, muodokkaan tytön kanssa. Olin 17 v, hän 16 v. Toinen nykyisen vaimon kanssa ensi kerran pienessä mökissä huonolla sohvalla ehkä vuotta tuota ensimmäistä myöhemmin. Sitten eräs kerta kun pääsin alokkaana ensimmäiselle iltavapaalle, oli hirveä halu, pitkä puute ja nykyisen vaimon kanssa pääsimme hänen huoneeseensa talon yläkertaan. En edes ehtinyt riisua "peltipaitaa" pois, kumpikin otti vain housut pois, kun piti jo heti naida. Se tunne oli taivaallista silloin , kun pääsi sisään...

Myöhempiä ei sitten enää erikseen niin muistakaan...:)

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
18.08.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tapailin joitakin vuosia sitten erästä miestä, joka muuten oli todella ihana mutta aivan järkyttävän huono sängyssä. Rakastelumme ei ollut juuri yhtään nautinnollista, koska mies ei osannut yhtään mitään (joko liian hellä tai kovakourainen, hiplaili sieltä täältä eikä osannut lukea minua yhtään) ja vieläpä tuli ehkä parin työnnön jälkeen. Kemiaa ei yksinkertaisesti ollut. Oli pakko lopettaa tapailu siihen, koska seksimme ei yksinkertaisesti toiminut eikä mies oikein ollut edes halukas oppimaan. 

Nyt olen onneksi suhteessa uuden miehen kanssa, joka osasi heti alusta asti hoidella minut kunnolla ja antaa minulle edelleen elämäni parasta seksiä.

Vierailija
2/7 |
23.08.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tapasin Finnjetillä vnna -2001 syysmyrkskyssä reilusti itseäni vanhemman naisen. Edelleen mietin tätä naista ja hän tuntui niin hyvältä... Varmaan lentopalloharrastus on saanut aikaan sen että paikat olivat ensiluokkaisessa kunnossa... Aivan uskomaton. Harmi vaan että uusintaa risteilyn jälkeen ei saatu onnistumaan, hän oli valitettavasti varattu.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
23.08.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

ttomm kirjoitti:

Tapasin Finnjetillä vnna -2001 syysmyrkskyssä reilusti itseäni vanhemman naisen. Edelleen mietin tätä naista ja hän tuntui niin hyvältä... Varmaan lentopalloharrastus on saanut aikaan sen että paikat olivat ensiluokkaisessa kunnossa... Aivan uskomaton. Harmi vaan että uusintaa risteilyn jälkeen ei saatu onnistumaan, hän oli valitettavasti varattu.

Taisit vaan ihastua tähän naiseen. Sen voi myös tuntea noin..

Vierailija
4/7 |
23.08.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Panin toista miestä seinää vasten, pöydällä ja vaikka missä. Sellainen pieni kaveri naisten vaatteissa, jotka revin hänen päältä. Heh, mä olin ostanut ne sille. Se meni ihan sekaisin, kun pitelin ranteista, tukin suuta tai läiskin perää. Nyt se on naisen kanssa, mutta soittelee mulle vieläkin ja me jutellaan elämästä. Vähän tuntuu, ettei tuo nainen välttämättä tyydytä häntä ihan täysin.

Vierailija
5/7 |
23.08.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä muistan montakin. Ensimmäisen poikaystävän 20-veenä, joka ei osannut. Alussa sattui. Sen vielä kestin. Mutta ei siinä ollut mitään, mitä mainostettin. Katselin kattoa ja ajattelin, että tällaistako tämä nyt sitten on, näin tylsää, no onpahan tehty.  Juhannustansseista iskin n. 35 v. eronneen miehen, joka nuoli taivaallisesti. Se oli eka kerta, kun sain o:n miehen kanssa. Ilahduin. Annoin puhelinnumeroni ja jätin poikaystävän seuraavana iltana. Ainoa kerta, kun olen pettänyt. Sain siltä mieheltä parin vuoden ajan taivaallista seksiä, mutta en ollut valmis perhettä leikkimään, sillä oli kaksi lasta. Se oli minun puoleltani panosuhde.

Nykyisen miehen kanssa metsälammen luona sienessä ollessa, oltiin 25-vuotiaita, itikat inisi ja sataa tihuutti, miehen sadetakki oli alla ja ulvoin suoraan kuuhun ;)  Kerran -96 pääsiäisenä anoppilasta tullessa oltiin "paastottu" viikko, vaatteista hankkiuduttiin eroon jo eteisessä, aloitettiin pakastimen päällä ja lopetettiin olkkarin lattialla. Olin ilmeisesti kiimassa kovaääninen, kun yläkerran naapuri pamautti parvekkeen oven äänekkäästi kiinni. Tikkuun ilmestyi parin viikon päästä plussatulos.

Se kerta, kun odotin jo melko tukevasti kolmatta lastamme, ja meillä oli lastenvahti. Päästiin kahdelleen kaupungille, mutta mies ajoikin tullessa järven rantaan ja naitiin isolla kivellä. Ja huolella..

Onhan näitä. Tukka jo molemmilta harmaantuu, mutta seksi jatkuu.

Vierailija
6/7 |
23.08.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ensimmäinen kerta kuin tehtiin a, b tai c.

Naamalla istumista tai b-rapun rientoja. Piiskan antamisesta ja saamisesta. Jokaisesta naisesta on joku muisto, mutta harvemmin se eka kerta heidän kanssaan on muistiin jäänyt, ellei se sitten mennyt pieleen jotenkin. Hyvät muistot tulleet suhteen kehittyessä. Yhdenillansuhteita en (vapaaehtoisesti) harrasta.

M38.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
23.08.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pari kesää sitten vaimo antoi, tulin häneen takaapäin hänen kauniiden pakaroiden väliin ja laukaisin sieltä lastin hänen pakaroilleen, selälleen, niskaan, ponihännälle ja pään yli takkahuoneen ovesta ulos terassilla olevalle kaasugrillin kannelle.