Muammar Gaddafi - Kiitos yhdysvallat ja hillary
He also repeated that his government had represented a bulwark against Islamic extremism, which could now be unleashed, triggering more serious unrest in the region.
"If, instead of a stable government which guarantees security, these bandits linked to Bin Laden take control, the Africans will move en masse towards Europe and the Mediterranean will become a sea of chaos," he said.
https://www.sott.net/article/302164-Gaddafi-prophesied-Europes-refugee-…
Kommentit (2)
Vierailija kirjoitti:
Tämäkin diktaattori oli oikeassa ja oli tulppana afrikan ja euroopan välillä.
Ja sen tulpan poisti Yhdysvallat, Zionistisien Pro-Israel juutalaisten avulla, jotka tätä massa-maahanmuuttoa Eurooppaan ovat kaikkein hanakimmin puskemassa ja tämä ei sitten ole mitään salaliittoteoria-shaibaa vaan ihan selvä tosiasia, jokainen voi itse etsiä tietoa tästä asiasta. Yhdysvalloilla oli suunnitelma jo yli vuosikymmen sitten että ainakin 7 maata Lähi-Idästä pyyhkäistään kokonaan maailmankartalta viidessä vuodessa. Tämä meneillään oleva maahanmuuttokriisi on kulttuurinen joukkotuho ja se tulee jatkumaan niin kauan kunnes valkoinen ihmisrotu saadaan kadotettua maapallolta, tämä on ollut juutalaisten Zionistien suunnitelma alun alkaenkin. Anti-Semitismi korttia on turha vilautella, faktat ovat faktoja.
Tämäkin diktaattori oli oikeassa ja oli tulppana afrikan ja euroopan välillä.