M: Seksi takaapäin hirveän hyvää - mutta huono omatunto?
Uusi tyttöystävä tykkää antaa takaapäin. Se sopii minulle hyvin ja on i-h-a-n-a-a. OIkeasti mahtavaa.
Mutta hieman jää huono omatunto tällaisesta seksistä jossa ei näe toista kasvoihin, ei voi suudella tai hyväillä.
Olen siis mies. Miten pääsen tästä tunteesta eteenpäin?
Kommentit (16)
Voithan rintoja hieroa samalla kun nainen on kontillaan ja itse olet selässä
Suutelette ja hyväilette sit esileikissä ja seksin jälkeen - ja ylipäätään ihan joka päivä, myös vaatteet päällä. :) Jos seksi tuntuu molemmista hyvältä, ei oo syytä huonoon omatuntoon.
Mene sukupuolenvaihdosleikkaukseen.
Vaihtakaa asentoa välillä.
Pussaile niskaa.
Kouri tissejä.
Tsemppiä.
Kerro tyttöystävä lensi miltä sinusta tuntuu. Voitte varmasti välillä vaihtaa asentoakin niin, että saa hyväiltyäkin siinä.
Tai sitten aloittakaa kasvotusten ja hyväillen ja vaihtakaa vasta lopuksi. Puhumalla ja kokeilemalla siitä yleensä selviää.
Olen kokenut saman tunteen. Olin kerran naisen kanssa joka tykkäs takaapäin rakastelusta, jossain vaiheessa minulla tuli sellainen olo, että käytän häntä jotenkin hyväksi, vaikka sellaisesta ei ollut kyse.
Selkää, pakaroita, rintoja voi hyväillä.
Jos seksi hyvää, ei silmiä pysty pitämään auki kumminkaan.
Sori, en usko että ap on mies.
Häh? Mun mielestä takaapäin on paras asento ikinä. Ei oo tullu mieleenkään, että mieheni pitäisi sitä jotenkin alistavana, kun kerran molemmat tykkää ku simo hillosta.
Ap, sori, mut sulla on omituinen ajattelutapa. Ei kai se tyttöystäväs haluais k.o. asennossa jos ei tykäis, haloo.
N34
Aina kun mälli alkaa lentää niin huuda: "AAAAOOO AAAAAAOOOOO VITUN VITUN VITTU! AAAAOOO AAAAAOOO, SAATANA! KOHTA LENTÄÄ MÄLLIT! DIKUDIKUDIKUDIIII KUTI PIIPPUUN AAAAAAAAA!"
Turhaan koet huonoa omaatuntoa, takaapäin tuntuu naisestasi myös todennäköisesti ihan parhaalta asennolta t. nainen joka on hulluna doggy styleen. Mäkään en missään muussa asennossa saa orgasmia niin hävettävän nopeasti kuin takaapäin. Se vaan tuntuu niin uskomattoman hyvältä.
Jos pussailua haluat niin ottakaa seisovammassa asennossa takaa, jolloin pääset huulillasi naisen niskaan ja huuliin jos nainen kääntää päänsä. Hiplaa samalla rintoja. Voin kertoa että ainakin itsellä meinaa taju lähteä kun tuntuu niin uskomattoman hyvältä.
Taas puhuttaa takaapäin-asento av:llä...
Eipä aikaakaan siitä kun viimeksi
Muakin häiritsi joskus takaapäon pannessa se ruskean perssilmän tuijotus. Kokeilin peittää sen anustapilla mutta se ei ollut hyvä juttu. Sitten laitoin tyttöystävän valkaisemaan anuksen, niin nyt on paljon kivempi katsella työmaata ja tytönkään ei tarvitse turhaan ujostella vaan nyt se uskaltaa taivuttaa selkänsä kunnolla notkolle :)
Häh. Hyvinhän siinä pääsee suutelemaan tai puremaan naisen niskaa ja selkää. Hyvin pääsee myös käsiksi rintoihin ja lantioon. Voit myös vetää naista itseesi niin että nainen ei ole enää kontillaan vaan olette molemmat polvillaan, näin pääsette lähemmäksi toisianne. Ja jos naisesi tykkää, niin voithan vetää häntä hieman hiuksista niin, että pää menee kallelleen ja voit kurkottaa suudellaksesi häntä.
Mustista sukkiksista vaan haarakiila pois ja sitte läpitte niistä GRRRRahhhuuuh Äh/oh oh uiiii...
Käske naisen levittää koko ajan kaksin käsin persesilmää niin saat katsella silmään
Kokeile itse vastaavaa tilannetta jonkun miehen kanssa.