Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Isommat naiset

isot naiset
10.06.2016 |

Olen aina pitänyt vähän tuhdimmista naisista, olen reilu kolmekymppinen, suht timmi ja normaalikroppainen mies ja melkein kaikki partnerini ovat olleet hieman ylipainoisia ja pyöreitä.Minua ei ole koskaan kumppanien paino taikka koko haitannut, vaan päinvastoin, en pidä stereotyyppisistä A perse ja D rinnat peroksidi blondeista vaan naisessa saa olla vähän mistä ottaa kiinni. En ole kuitenkaan ollut koskaan sairaalloisen lihavan naisen kanssa vaan kumppanit ovat olleet xl-xxl kokoa, miten sitten sairaalloinen lihavuus sitten määritelläänkään.

Olisin lähinnä kysynyt muilta miespuolisilta lukijoilta että onko muita samanlaisia isoista naisista pitäviä?

Minulle tämä ei siis ole seksuaalinen perversio vaan lähinnä makuasia, vaikka ison pylly puristelu kivaa onkin ;)
Aika monella kumppanillani on kuitenkin ollut hirveitä syyllisyyden ja häpeän tunteita kehoaan kohtaan mutta olen aina ollut avoin ja saanut nämä naiset vapautumaan ison kokonsa tuomista dilemmoista,ehken kokonaan mutta ainakin meidän kesken,uskaltaa olla paljastavimmissa vaatteissa jne.

Kuten olen huomannut tällä palstalla aiemminkin että jotain aloitusta väitetään provokaatioksi jos aihe on hieman erilainen, mutta voin vakuuttaa että olen aito kirjoittelija, ja toivon asiallisia vastauksia, lihavista läskeistä ym haukkuminen saa jäädä omaan arvoonsa,niihin en vastaa ollenkaan.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi neljä yhdeksän