Miksi joku nostelee täällä vuosia vanhoja Britney Spears-ketjuja?
Ollaanko me saatu tänne lompakkolois-jankkaajan ja muiden hahmojen lisäksi nyt myös Britney-hullu?
Kommentit (7)
Samaa olen ihmetellyt, nyt on noussut noita Britney -ketjuja ja aikaisemmin oli muuten vain satunnaisia ketjuja 10v takaa.. joku on ottanut sen homman tehtäväkseen o_O
Lisäksi joku nostelee myös hiivasyndrooma-ketjuja. Great. Trollausta sekin. Kohta taitaa tulla bännit.
Samoin muitakin ikivanhoja ketjuja on nekrottu. Nosto on tehty aina kirjoittamalla viestin paikalle "-".
Vierailija kirjoitti:
No kerro miksi nostelet niitä? Ite nostelet ja sitten muina miehinä kummastelet o.O Tehnyt joskus samaa, tunnistan tyypin.
Jassoo. No muista nyt kuitenkkn, ettei me normaalit ihmiset haeta sisältöä elämään trollailemalla jossain vauvapalstoilla.
Ap
Jonnehuumoria. Muualla tuollaisesta saa bannit, täällä ihan vitun sama.
No kerro miksi nostelet niitä? Ite nostelet ja sitten muina miehinä kummastelet o.O Tehnyt joskus samaa, tunnistan tyypin.