Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Naisilta huoli pois!Kyllä maailma on paljon avoimempi!

Vierailija
28.02.2016 |

Olen 31-vuotias sinkkumies.Olen viimeksi kulkenut baareissa ja harrastanut yhdenillan-juttuja 10 vuotta sitten.Nyt erosin vaimostani 3 vuotta sitten ja yllätyin kuinka avoimesti seksiin naiset suhtautuvat.Ennen joutui vaihtamaan vielä numerot ja koittamaan väkisin jotain vaikka ei kiinnostanut yhtään.Nyt naiset sanoo suoraan että lähetään panemaan ja sitten pannaan ja se on siinä.Ei tarvi selitellä mitään.Tänä viikonloppuna mulla oli 2 eri naista ja sovittiin heti,että vaan seksiä ja siinä se!Mulla ollut parin vuoden aikana varmasti 100 naista ja kukaan ei ole perään kysellyt.Musta on vaan hyvä et vihdoin voi olla mies ja nainen yhdessä vain seksin nimissä!

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
28.02.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sulla on sitten helppoa käydä maksullisissa jos ei muuten irtoo, kerran et mitään muuta halua.

Vierailija
2/6 |
28.02.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Sulla on sitten helppoa käydä maksullisissa jos ei muuten irtoo, kerran et mitään muuta halua.

En mää nyt sitä tarkoittanut.Ei naisetkaan halua.On parempaakin tekemistä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
29.02.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tästä jatkan kun nyt kerkiän.Eli musta on aivan käsittämätöntä väittää että naisia jotenkin vahdittaisiin.Kyllä meistä miehistä on ainakin mahtavaa että voi vaan harrastaa seksiä ja siinä se.Harvemmin kinnostaa montako seksikumppania on naisella ollut.

Vierailija
4/6 |
29.02.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja eihän tälläisestä enää edes puhuta,kaikki tietää että nykyään harrastetaan seksiä eikä kysellä?

Vierailija
5/6 |
29.02.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

No mutta eihän se tuon ihmeempää ollut silloinkaan kun olin parikymppinen (parikymmentä vuotta sitten).

Ei yhdenillan jutuissa mitään ihmeellistä ollut. Eikä niiden kanssa mitään yritetty säätää, eikä todellakaan numeroita vaihdettu.

Onkohan ap:lle käynyt niin, että on komistunut iän karttuessa ja siksi nyt saa enemmän ja vähemmällä vääntämisellä ;)

Kolmekymppiset miehet ovat kyllä hyviä panoja. Eivät ole enää ihan poikasia, osaavat jo jotakin, ja osaavat käyttäytyä niin ettei siitä panosta jää paska fiilis.

Vierailija
6/6 |
29.02.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Juu kyllähän 30 on todella mahtava ikä.Sitä tuntee olevansa elämänsä kunnossa.On jo vanha mutta kuitenkin vielä nuori.;)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kolme yhdeksän