Mun ainoa tehtävä on antaa miehelle seksiä ja shoppailla
Meillä käy siivooja ja lastenhoitaja. Siivooja käy kolmesti viikossa. Lastenhoitaja päivittäin 10-16 tai 16-22. Päivisin ajelen autolla, käyn uimassa ja hoidoissa, shoppailen. Iltaisin hoidan lapsia tai viihdytän miestä. En oo koskaan ollut töissä päivääkään. En ole edes opiskellut ammattia. Tapasin miehen 18v ja jätin koulun kesken. Nyt ajattelin nukkua päiväunet.
Kommentit (10)
No sepä mukavaa. Olisit edes yrittänyt. Jos kirjoittaa tällaisen provon, niin siinä pitää olla joku pointti 😩
Kuulostaa tylsältä elämältä. Uiminen on siihen täydellisesti sopiva harrastus. Kaakeleita altaan päästä päähän ja takaisin ja huonolla tuurilla Jani Sievinen tulee iskemään.
Teetkö ruokaa myös? :) mielenkiintoinen elämäntapa, äkkiseltään tuntuisi tylsyyden iskevän, mutta ehkä tottuessa se sitten olisi ihan kivaa..?
Luultavasti mies edellyttää myös, että pidät itsesi tikissä. Jos leviät, lennät ulos.
Aika lihava olet jos ympärysmitta 110.. hyh.
Vierailija kirjoitti:
Olen kaunis. Kuppikoko on J110 :)
Mielenkiintoinen luusto sinulla. Ja rinnanympärys noin puolitoista metriä.
Elämäntapasi on minun tavoite. Ilman miestä tosin, tienaan ensin itse sen miljoonan, jonka avulla voin ässehtiä kotona aamusta iltaan.
Kuulostaa hyvältä. Kun ja jos seksi miehesi kanssa muuttuu joskus nautinnolliseksi, asiasi ovat varmaan ihan hyvin. Siihen asti sitten vain annat, koska se on velvollisuutesi.