Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Saan joskus itkukohtauksia kun ajattelen prinsessa Dianaa

Vierailija
26.10.2015 |

Kaikkien näiden vuosien jälkeen ajatus Dianan kuolemasta saa minut vieläkin poissa tolaltani. Niin traaginen elämä.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
26.10.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Se nainenhan oli täysin kusipää luonteeltaan. Oikkuili minkä ehti ja kohteli muita huonosti.

Vierailija
2/4 |
26.10.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oli dianalla munkin mielestä surullinen elämä, mutta ei suoraan sanottuna itketä, maailmassa on tällä hetkellä enemmän esim. orjia kuin koskaan ennen ihmiskunnan historiassa.

Ajattele sitä pikkutyttöä jossain thaimaassa, jonka vanhemmat myi sen seksiorjuuteen 5-vuotiaana, jolta kaivetaan silmät päästä, ja joka joukkoraiskataan päivittäin, jos haluat itkeä jonkun traagisesta elämästä.

 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
26.10.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joo, onhan se traagista syntyä yhteen Englannin varakkaimmista aatelissuvuista ja mennä naimisiin Englannin rikkaimpaan perheeseen. Jaksoi jopa siinä sivussa hieman edustaakin, tosi saavutus. Ois muuten Dianankin kannattanu aloittaa se miinojen vastustaminen siitä Dodin perheestä - ovat keränneet rikkautensa asekappalla.

Vierailija
4/4 |
26.10.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Diana vaikutti ihanalta haastattelujen perusteella ja oli aito niissä, mitä nyt secret tapes -ohjelmasta sai selville <3

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme viisi kaksi