Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miksi fitnessille ei käy kuten tankotanssille?

Vierailija
14.10.2015 |

Tankotanssissakin oli alussa enemmän niitä strippausviittauksia kuten korkokenkiä ja ihme keikistelyliikkeitä. Sitten siitä kehittyi urheilu- ja taidelaji, jossa ei enää korkkareita näy ja hipsuttelu ei riitä.

Mutta fitness.. huokaus. Jos tuosta ottaisi pois noi "transu-asusteet" eli överit meikit, kynnet, ihomaalin, tukat ja lisäketissit sekä nuo helkkarin pornokorkkiset, niin siinähän voisi olla järkeäkin. Erityisesti jos kisaajilla olisi myös lihaksia, eikä vain rasvaton kroppa.

 

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
14.10.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

ei ainakaan seinäjoen strippibaarissa ole taidetta vaan kuumia kinkkuja kuten kuuluukin. fitness on ok mutta persuna toivoisin mustan maalin sijaa valkoista :P

Vierailija
2/2 |
14.10.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä fitness vielä romahtaa Suomessa kun näitten julkkisvalkkujen sotkut ja terveysongelmat putkahtavat joku päivä esiin. Silloin viimeistään moni alkaa ajattelemaan onko se fitness ja kehonrakennus kovin terveellistä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän viisi viisi