Miten voin enää suudella tyttöystävääni? Ero tulossa
Ennen katsoin häntä kuin enkeliä. Ihan kuin hän olisi maailman ainut nainen! Viime viikolla oli meidän futisjoukkueen (kortteliliiga) saunailta. Ajaudun sanaharkkaan/riitaan yhden tiimiläisen kanssa. Hän sitte kännissä suutuispäissään tokaisi "muista aina kun suutelet muijaas, että sun muijan huulet on ollut tämän ympärillä (osoitti munaansa). En ole viikkoon suudellut tyttöystävääni. Miettynyt koko viikon eroa.
Kommentit (13)
Suhteenne aikana, vai ennen sitä? Toihan on joku miehinen tyyli yrittää ärsyttää toista miestä. Ei välttämättä ole edes totta.
jos se kerta oli kännissä ja vielä suutuspäissään niin ihan hyvin ja todennäköisesti saattoi valehella.. joillain kavereillani on joskus samantapaisia vitsejä ihan selvinpäinkin... jos rakastatte toisianne niin älkää ihmeessä erotko. Puhukaa ainaki asiasta ensin. jaksamista :)
Auts... Vaikka ei olis tottakaa, nii kyl mulle kolahtais jos joku muija heittäis samantyyppisen ajatuksen ilmoille.
Keskustelkaa asiat läpi, kerro mitä saunaillassa tapahtu.
No on kyllä 6-0 voitto sun riitapukarilles jos tuhoat suhteesi hänen letkautuksensa takia.
Itsehän olen suudellut tyttöystävääni heti sen jälkeen, kun hän imi kaverini kullia. Ja joo, toki tämä tapahtui kimppakivan yhteydessä. :D
[quote author="Vierailija" time="17.09.2015 klo 17:13"]Itsehän olen suudellut tyttöystävääni heti sen jälkeen, kun hän imi kaverini kullia. Ja joo, toki tämä tapahtui kimppakivan yhteydessä. :D
[/quote]
Oletkin homo.
[quote author="Vierailija" time="17.09.2015 klo 17:13"]
[quote author="Vierailija" time="17.09.2015 klo 17:13"]Itsehän olen suudellut tyttöystävääni heti sen jälkeen, kun hän imi kaverini kullia. Ja joo, toki tämä tapahtui kimppakivan yhteydessä. :D [/quote] Oletkin homo.
[/quote]
En ole. Itse en imenyt kullia.
Okei, maistoin vähän läpällä.
[quote author="Vierailija" time="17.09.2015 klo 17:13"]
Itsehän olen suudellut tyttöystävääni heti sen jälkeen, kun hän imi kaverini kullia. Ja joo, toki tämä tapahtui kimppakivan yhteydessä. :D
[/quote]
Minä olen imenyt kaverini kullia samalla kun hän suuteli tyttöystävääni.
No homo.
Ajattele, jos tuleva ex- muijasi sanoo uudelle tyttöystävällesi, että aina kun otat Janipetterin munan suuhusi, muista, että se on käynyt täällä.
Ja näyttää haisevaa hiivalompsaa.
Ennen vai jälkeen teidän suhteenne?