Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miksi vanhempi nainen ihanampi

Vierailija
30.08.2006 |

- nuoruuden estot karisseet

- keinot seksuaalisen tyytyksen saavuttamiseen ja omat mieltymykset selvillä.

- orgasmin saaminen helpottuu iän myötä

- on aikaa itselle ja ihmissuhteelle

Kommentit (9)

Vierailija
1/9 |
03.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mutta mikään noista ei voita nuoren (18 - 23 v) kiinteätä vartaloa ja ihon pehmeyttä, sori

Vierailija
2/9 |
04.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

kyllä estoton ja nauttiva nainen on ihanaakin ihanampi

ja tietää mitä haluaa

Joten kokenut nainen on kokenut

Ja sitä vanhemmiten ymmärtää mitä se sisäinen kauneus merkitsee



mici65(a)luukku com

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/9 |
04.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuliko mieleen taas lirkutella. Ihmettelen kun vaikutat niin täydelliseltä henkilöltä naisten mieleen, mutta miksiköhän sinut on potkittu avioliitosta? Taidat olla todellisuudessa hiukan erillainen persoona!

Yhteystiedot ja kaikki... hehhe pelle.

Vierailija
4/9 |
04.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

kukaan ei ole täydellinen

Ja toiseksi ei kaikki naiset tykkää että mies on eroottinen

Sen voin sanoa kokemuksesta!!



-mici-



PS. Todella pieni vaan 190cm pitkä :-))

Vierailija
5/9 |
04.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kokemusta on nuoresta, " vanhasta" , lihavasta laihasta ja kaikkea siltä väliltä. Täytyy sanoa että parasta seksiä on yleensä 30 - 50 v. naisten kanssa. Se kiihkeys, avoimuus, estottomuus ja oman kehon tunteminen tulee ihan jostain muualta kuin kauniista ulkokuoresta. Tämän opin jo alle parikymppisenä poikana. Varsinkin kun 40 v nainen saa 20 v pojan " oppilaakseen" ei menoa voi verratakkaan " tytönhupakkoihin" . Nyt kun itelläkin alkaa olla 40 mittarissa, olen edelleenkin hulluna aikuisiin naisiin (30 - 50). Toki nuori kiinteä vartalo on kaunis katsella, mutta se ei todellakaan ole tae hyvästä seksistä.

Vierailija:


Mutta mikään noista ei voita nuoren (18 - 23 v) kiinteätä vartaloa ja ihon pehmeyttä, sori

Vierailija
6/9 |
04.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan siksi että mieskin on.

Vertaan vaikka nykyistä itseäni siihen kun olin 20 vee: vaikka yritystä ja hyvää tahtoakin oli ja kiimaa vaikka muille jakaa, varmaan olin aika surkea kumppani sängyssä, ei voi mitään.

M44

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/9 |
04.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

samaa mieltä 7:n kanssa. Ulkonäkö ei kerro yhtään mitään siitä tuleeko seksistä mitään. Sen verran yleistäisin itse että lihavan tai pullean naisen kanssa en ole koskaan nauttinut niin kuin hoikan kanssa. Se vaan tuo seksikin on osaksi fysiikkalaji, ei voi mitään.

Sitäkään että nuoren naisen kanssa ei voi nauttia, en täysin allekirjoita. Kokemusta ei voita mikään, mutta nuoruuteen kuuluu se suunnaton kokeilun halu ja into mikä vanhemmilta puuttuu. Monesti lisäksi vanhempien naisten kanssa touhutessa huomaa että ei ole sitä suurta intoa mukana, kaikki kun on jo tehty niin monen miehen kanssa ja moneen kertaan.

Usein se menee niin että nuori on kiihkeä, kokeilunhaluinen ja rakastunut ja siksi halukas. Vanha taas kokenut ja osaava mutta vähän lattea tunnepuolelta ja ehkä kyyninenkin.



Mies 40v, n.25-30 seksipartnerin kokemmus

Vierailija
8/9 |
04.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta kyllä se kyynisyys johtuu pitkälti mehen käytöksestä; vanhempi nainen on jo oppinut, että kun mies on saanut saaliinsa ja saanut panna, niin kiinnostus lopahtaa ja heippa. Nuorella on vielä luottamus ihmisen hyvyyteen ja toivo jostain ihanasta.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
9/9 |
05.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja jaksoin harrastaa seksiä tuntikaupalla. Nyt olen univelkainen reilu 3-kymppinen ja on kaikenlaista fyysistä ongelmaa. Nuorempana panetti ihan koko ajan eikä 8 tuntia ollut pitkäkään aika viettää sängyssä toisen vartaloa tutkiskellen. Ja taatusti valot päällä!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kahdeksan kolme