vihkipaikka helsingissä??
elikkä nyt kaipailis vinkkejä vihkipaikoista helsingis,haaveena olis ulkoilma häät kauniis maisemas mut sit jos hyvä sisäpaikka löytyis niin ois jees sekin..tilaa pitäis olla n.30hlölle..jos kehtaatte niin vihjailkaas es vähän =)
t:tuleva hääpari =)
Kommentit (3)
milloin teillä olisi häät suunitteila?
Kurja tosi asia meinaan on että suurin osa tulevan kesän/alkusyksyn juhlapiakoista on jo varattu pk-seudulla tuntuu nykyään olevan trendi että paikat pitää varata jo vuotta aiemmin.
eli häät tulis olemaan kesällä 08,eli nyt jos alkaa varaileen jotain mielekästä niin vois hyvän paikan saadakin =)kiitti kovasti jo vastanneille,ei tosiaan itellä mitään hajuu missä olis hyviä paikkoja..
Olin viime kesänä siellä upeissa häissä. Vihkiminen kartanon puistossa ja hääjuhla kartanoravintolassa, jossa tosi hyvä ruoka.
Suosittelen!