lässähtänyt seksi..
ollaan oltu miehen kanssa yhdessä nyt 5 vuotta. Naimisissa ollaan oltu vuoden ja meillä on nyt 7:n kk ikäinen poika. Viimeksi harrastettiin seksiä ennen pojan syntymää. :( Ei vaan haluta! Onko muilla ollut vastaavaa taukoa ja pääseekö siitä yli? Mies alkaa jo pikkuhiljaa repiä hiuksia päästään, eikä ymmärrä mikä on vikana.. en minäkään silti.. Millä piristää seksielämää?Tai siis millä saada halut takaisin.. Jatkuva painostus ei halua lisää. Meillä ei silti ikinä ole ollut mitään yliaktiivista seksielämää. Yhdyntä on aina ollut itselle vähän kivulias juttu, todella heikot limakalvot ja ahtaat paikat. Ja millä tavalla voisi opettaa miestä " koskemaan oikein" jne.. Kyllä on hankalaa!;) hih..
Kommentit (3)
jos imetät niin imettäminen voi viedä halut.
mutta reippaasti vaan yrittämään pitkien lämmittelyjen kera. ties vaikka innostuisit jos et heti suoralta kädeltä torju.
Kun mies koskee niin ota kädestä kiinni ja näytä. Samalla voit sanoa, tämä tuntuu hyvälle. Puhu, kerro, näytä! Ja runsaasti liukkaria!
Ota suihin jos yhdyntä ei kiinnosta! En yhtään ihmettelisi vaikka mies menisi vieraisiin jos ei IKINÄ saa kotona.