Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Tunnoton klitta

Vierailija
22.07.2007 |

Olen koko ikäni kärsinyt orgasmivaikeuksita ja en ole koskaan saanut ydynnässä. Klitta on rakenteellisesti aika ylhäällä, pieni ja " sisäänvetäytynyt" sekä jotenkin tunnoton. Saan orgsamin vain hieromalla jalkoja tiukasti yhteen ja sekin aika laimea ja kovan työn takana.

Voiko klittaa joten herkistää vai onko tämä hormonaalista, että libido on niin alhainen? Olen kuitenkin nainen parhaassa iässä ja mieli tekee kyllä:) Onko kellään kokemuksia samanlaisesta ongelmasta ja vinkkejä, miten voisin saada elämäni orgasmin??

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
22.07.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minulla on sama ongelma ja tästä syystä en ole kovin seksin perään muussa kuin läheisyystarkoituksessa. Kiihotun kyllä ja olen aivan märkä, mutta en koskaan saa orkkua.

Mies on kärsivällinen, mutta toivoisi tietenkin, että pystyisi edes

suusksillä tyydyttämään minut. Tekniikka hänellä kunnossa ja luulen, että siinä käsitelysssä moni nainen olisi taivaassa:)

Mitän välineitä emme ole kokeilleet. Siskot pls vinkkejä, millä klitan herkyyttä voi lisätä?? Vai onko vika korvien välissä tai hormonaalinen?

Vierailija
2/3 |
22.07.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Siis sellainen klitoriskiihotin. Tepsi ainakin meikäläisellä tuohon samaan ongelmaan. :)))

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
23.07.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ole orgasmien kanssa ollut vaikeuksia, mutta nyt niitä satelee niin ettei niitä jasa edes laskea. Jos ei lävistämään halua ruveta niin suosittelen delfiiniä tai jotain muuta klitoriskiihotinta.